Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Złote odznaki Polskiego Związku Piłki Siatkowej dla działaczy Jastrzębskiego Węgla!

19.12.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Podczas dzisiejszego meczu Ligi Mistrzów uhonorowano działaczy naszego Klubu złotymi odznakami naszej krajowej federacji siatkarskiej. Jest to najwyższe odznaczenie, jakie przyznaje PZPS.

Odznaki z rąk wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacka Sęka oraz przewodniczącego Rady Nadzorczej Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej Andrzeja Gołaszewskiego otrzymali:

– Adam Gorol – Prezes Zarządu Jastrzębskiego Węgla, za którego kadencji nasz Klub zdobył jak dotąd dwa brązowe medale mistrzostw Polski seniorów oraz osiągnął wiele sukcesów w siatkówce młodzieżowej.

– Artur Wojtków – Zastępca Prezesa Zarządu ds. Pracy i Polityki Społecznej. Wielki Sympatyk jastrzębskiej siatkówki, w przeszłości działacz Klubu, związany z jastrzębską siatkówką od blisko dwóch dekad. Z jego osobą wiążą się największe sukcesy Klubu, łącznie z mistrzostwem Polski, Pucharem Polski oraz trofeami na arenie międzynarodowej.

– Roman Chwastyk – Prezes Klubu w latach: 1996-2006. Za jego kadencji Klub jako KS Jastrzębie Borynia, Ivett Jastrzębie Borynia i wreszcie Jastrzębski Węgiel sięgnął po następujące trofea: Mistrzostwo Polski, srebrny medal mistrzostw Polski oraz dwa brązowe medale mistrzostw Polski.

– Sławomir Kozłowski – Prezes Klubu w latach: 2006-2008. Za jego kadencji Jastrzębski Węgiel sięgnął po srebrny medal mistrzostw Polski oraz dotarł do finału Pucharu Polski.

Gratulujemy!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin