17 sierpnia ruszyła przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020. Osoby te będą miały pierwszeństwo w zakupie karnetu na nadchodzący sezon z możliwością zachowania swojego miejsca w hali. Przedsprzedaż potrwa do 31 sierpnia.

1 września natomiast wystartuje sprzedaż ogólna karnetów.

Zarówno przedsprzedaż, jak i sprzedaż ogólna będą prowadzone stacjonarnie w biurze Klubu w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 (Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro), jak również w internecie w serwisie jastrzebskiwegiel.abilet.pl.

Zakup karnetu w przedsprzedaży w formie stacjonarnej odbywa się za okazaniem karnetu z sezonu 2019/2020 lub kodu pierwokupu karnetu. Z kolei, jeśli chodzi o zakup karnetu online, to jest on możliwy po zalogowaniu się do systemu (lub zarejestrowaniu się w przypadku braku konta w tym systemie) i podaniu kodu pierwokupu karnetu. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: pomoc@abilet.pl.

Ceny karnetów na sezon 2022/2023 kształtują się następująco:

– karnet Srebrny – 390 złotych

– karnet Złoty – 490 złotych

– karnet Premium – 590 złotych

Ceny biletów na sezon 2022/2023 prezentują się następująco:

PLUSLIGA I PUCHAR POLSKI:

– 35 zł – normalny

– 25 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

LIGA MISTRZÓW:

– 40 zł – normalny

– 30 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

Dlaczego warto kupić karnet na Jastrzębski Węgiel? W cenie karnetu będą mieli Państwo możliwość obejrzenia wszystkich meczów naszej drużyny rozgrywanych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w PlusLidze (runda zasadnicza i faza play off), w Pucharze Polski oraz w Lidze Mistrzów. W minionym sezonie nasz zespół rozegrał przed własną publicznością 24 spotkania. A pamiętajmy, że liczba drużyn w PlusLidze została powiększona z 14 do 16, natomiast w fazie play off rywalizacja została zwiększona z dwóch do trzech wygranych we wszystkich rundach: ćwierćfinale, półfinale i finale, a nie jak to miało miejsce w minionym sezonie tylko w finale.

Zachęcamy Państwa do zakupu karnetów na sezon 2022/2023. Bądźcie z Jastrzębskim Węglem, kibicujcie naszej drużynie!

 

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin