„Złota pięćdziesiątka”. Ostatnia szansa na bilet na Zenit!

Opublikowany przez 23 stycznia, 2018 16:02

Rozmiar czcionki : A- A A+

W środę 31 stycznia o godz. 20:30 nasz zespół zmierzy się z Zenitem Kazań – najlepszą drużyną w klubowej siatkówce na świecie.

Przedsprzedaż biletów na to szlagierowo zapowiadające się starcie rozpoczęła się wczoraj. Zgodnie z przewidywaniami pula biletów przeznaczona do sprzedaży w systemie abilet.pl została błyskawicznie wyprzedana, co odnotowaliśmy z ogromną radością. Jednocześnie wiemy, że zapotrzebowanie ze strony fanów na wejściówki jest większe, aniżeli pojemność trybun w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, postanowiliśmy przeznaczyć do sprzedaży dodatkową pulę kilkudziesięciu biletów, tak zwaną „złotą pięćdziesiątkę”. Chodzi o miejsca w sektorze C2, które zwykle zajmowane są przez kibiców drużyn przeciwnych. Będą one dostępne jutro w internecie w serwisie abilet.pl od godziny 10:00 (https://abilet.pl/sala/jastrzebski-wegiel-vs-zenit-kazan-4128).

Zdobądź bilet i przeżyj niezapomniane chwile podczas pojedynku naszej drużyny z najlepszym siatkarskim zespołem globu! Jastrzębski Węgiel kontra Zenit Kazań – to po prostu trzeba zobaczyć!