„Złota pięćdziesiątka”. Ostatnia szansa na bilet na Zenit!

23.01.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W środę 31 stycznia o godz. 20:30 nasz zespół zmierzy się z Zenitem Kazań – najlepszą drużyną w klubowej siatkówce na świecie.

Przedsprzedaż biletów na to szlagierowo zapowiadające się starcie rozpoczęła się wczoraj. Zgodnie z przewidywaniami pula biletów przeznaczona do sprzedaży w systemie abilet.pl została błyskawicznie wyprzedana, co odnotowaliśmy z ogromną radością. Jednocześnie wiemy, że zapotrzebowanie ze strony fanów na wejściówki jest większe, aniżeli pojemność trybun w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, postanowiliśmy przeznaczyć do sprzedaży dodatkową pulę kilkudziesięciu biletów, tak zwaną „złotą pięćdziesiątkę”. Chodzi o miejsca w sektorze C2, które zwykle zajmowane są przez kibiców drużyn przeciwnych. Będą one dostępne jutro w internecie w serwisie abilet.pl od godziny 10:00 (https://abilet.pl/sala/jastrzebski-wegiel-vs-zenit-kazan-4128).

Zdobądź bilet i przeżyj niezapomniane chwile podczas pojedynku naszej drużyny z najlepszym siatkarskim zespołem globu! Jastrzębski Węgiel kontra Zenit Kazań – to po prostu trzeba zobaczyć!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin