Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Żart prima aprilisowy z logotypem w tle

01.04.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Drodzy Kibice, informujemy Was, że komunikat z dn. 1 kwietnia o zmianie logo naszego klubu był nieprawdziwy. Wszystkich tych, których przy tej okazji nabraliśmy, serdecznie przepraszamy. Jeśli zaś udało nam się Was rozweselić, to jest nam miło. Jednocześnie mamy nadzieję, że uśmiech zagości na Waszych twarzach na dłużej po sobotnim meczu półfinału PlusLigi!

—————————————————————————————————————————————————

Nowe szaty Jastrzębskiego Węgla!

Z dniem 1 kwietnia 2021 roku nasz Klub dokonał istotnej zmiany wizerunkowej. Z nieskrywaną przyjemnością prezentujemy Państwu nowy logotyp Jastrzębskiego Węgla!

– Nasz Klub stale się rozwija. Zarówno pod względem sportowym, jak i wizerunkowym. Uznaliśmy, że rozpoczęcie walki o medale w tym sezonie będzie idealnym momentem na wdrożenie nowej strategii wizerunkowej. Prace nad nową identyfikacją wizualną trwały od dłuższego czasu i dziś mogą Państwo poznać jej efekty. Mamy nadzieję, że nowy wizerunek marki przypadnie do gustu naszym fanom oraz sympatykom – mówi Adam Gorol, prezes zarządu Jastrzębskiego Węgla.

Nowy symbol graficzny Jastrzębskiego Węgla nawiązuje do identyfikacji miasta Jastrzębie-Zdrój oraz symboliki górniczej, silnie związanej ze specyfiką miasta i regionu. Ptak jastrząb uosabia drapieżność, nieustępliwość i silny charakter, a więc cechy niezwykle cenione w sporcie. Natomiast bryła w tle odwołuje się do ostrych krawędzi maszyny górniczej służącej do wybierania węgla. Pozwalają one wydobyć z siatkarzy drzemiący w nich potencjał sportowy.

Proces rebrandingu marki już się rozpoczął. Implementacja zmian wizerunkowych następować będzie sukcesywnie. Od najbliższego meczu PlusLigi nasza drużyna będzie występować z strojach meczowych z nowym logotypem na piersi. Natomiast wkrótce w oficjalnym sklepie internetowym Klubu pojawi się nowa seria gadżetów ze zmienionym logo Klubu.

Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą do redakcji portali internetowych oraz tytułów prasowych o stosowanie od dnia dzisiejszego nowego logotypu naszego Klubu. Nowe logo Jastrzębskiego Węgla znajdą Państwo w załączniku dołączonym do tego komunikatu.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin