Zapraszamy na wspólny trening Jastrzębskiego Węgla z… Kamerunem!

Opublikowany przez 3 września, 2018 13:43

Rozmiar czcionki : A- A A+

W najbliższy czwartek 6 września w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się otwarty dla kibiców trening Pomarańczowych. Nasza drużyna będzie trenować wspólnie z…reprezentacją Kamerunu!

To nie pomyłka! Zespół z Afryki przygotowuje się w Europie do mistrzostw świata, które odbędą się w dniach 9-30 września we Włoszech i Bułgarii. W ramach przygotowań do mundialu afrykańska drużyna rozegrała m.in. mecze kontrolne na Słowacji oraz Słowenii. Ponadto dwukrotnie zmierzyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim w sparingach z reprezentacją Polski. Kameruńczycy trenują w Polsce w Gliwicach oraz w Nowym Sączu. Większość drużyny narodowej tego kraju stanowią gracze na co dzień występujący w lidze francuskiej. Kapitan zespołu Nathan Wounembaina zdobył w minionym sezonie mistrzostwo Francji z Tours VB i został wybrany MVP finału ligi.

Jeśli zatem jesteście spragnieni siatkówki, macie ochotę zobaczyć w akcji swoich ulubionych siatkarzy, to nie zastanawiajcie się tylko przybywajcie w czwartek do hali. Po treningu będzie możliwość zdobycia autografów zawodników oraz wykonania wspólnych zdjęć z nimi. Początek treningu o godzinie 17:00. Dokładnie o tej godzinie obie drużyny wyjdą na rozgrzewkę.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!