Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Zapraszamy na sobotni sparing z BBTS

26.08.2021 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W najbliższą sobotę 28 sierpnia Jastrzębski Węgiel rozegra pierwszy mecz kontrolny przed nowym sezonem. Spotkanie to będzie otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów.

Rywalem naszego zespołu będzie w sobotę pierwszoligowy zespół BBTS Bielsko-Biała. Obie drużyny wyjdą na rozgrzewkę o godzinie 14:45. Po niej przystąpią do gry.

Pragniemy podkreślić, że spotkanie to odbywać się będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się m.in. z obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczkami, zajmowania miejsc w odpowiednim dystansie, dezynfekcją rąk, a w przypadku mediów dodatkowo stosowaniem wysięgników do mikrofonów w trakcie przeprowadzanych wywiadów.

Informujemy, że kibice będą wpuszczani na halę wejściem „C2” (od strony lodowiska „Jastor”), natomiast dziennikarzy i fotoreporterów prosimy o wchodzenie na obiekt tradycyjnie wejściem „B”.

Zaznaczamy, że wejście główne do hali (od strony Al. Jana Pawła II) jest wyłączone ze względu na prowadzone w tym miejscu szczepienia przeciw COVID-19.

Jednocześnie nadmieniamy, że kolejny sparing naszej drużyny zaplanowany na 3 września z Cuprum Lubin odbędzie się bez udziału publiczności. W kwestii ewentualnego otwarcia dla widzów kolejnych gier kontrolnych będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy na sobotni sparing.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin