Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Zapraszamy na sobotni sparing z Asseco Resovią Rzeszów!

29.08.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Pod koniec tego tygodnia Jastrzębski Węgiel rozpoczyna sparingi w ramach przygotowań do nowego sezonu. W piątek (2.09) i sobotę (3.09) nasz zespół zmierzy się w Jastrzębiu-Zdroju z Asseco Resovią Rzeszów. Drugi z tych meczów kontrolnych będzie otwarty dla kibiców oraz przedstawicieli mediów. Sobotnią potyczkę w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zaplanowano na godzinę 14:00.

Na sobotni sparing kibice oraz przedstawiciele mediów będą wpuszczani do hali wejściem głównym od strony Alei Jana Pawła II. Wstęp dla fanów na to wydarzenie jest wolny, przedstawicieli mediów również nie obowiązują żadne akredytacje na to spotkanie.

Jednocześnie nadmieniamy, że piątkowy pojedynek z drużyną z Podkarpacia, który odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. Reja 10 (Szeroka), będzie zamknięty dla publiczności. W kwestii ewentualnego otwarcia dla widzów kolejnych „domowych” gier kontrolnych z udziałem naszej drużyny będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy na sobotni sparing w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej (Al. Jana Pawła II 6). Początek test-meczu z Asseco Resovią Rzeszów o godzinie 14:00.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin