Zapraszamy na „Piknik z siatkówką”!

10.08.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

Niecodzienne wydarzenie na obiekcie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. W najbliższą sobotę 14 sierpnia przed oraz w Hali Sportowej przy ul. Reja 10 odbędzie się rodzinny piknik z siatkówką. Na uczestników czekają liczne atrakcje!

Imprezę organizują: Jastrzębski Węgiel, Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla, Kopania Wiedzy JSW oraz nasz Partner Strategiczny Jastrzębska Spółka Węglowa.

Event rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 15:00. W planie wydarzenia są gry i konkursy z nagrodami, zabawy animacyjne, mini turniej siatkówki z udziałem: adeptów Akademii Talentów, ich rodziców, Klubu Kibica Jastrzębskiego Węgla oraz pracowników JSW.

W programie jest także spotkanie z zawodnikami pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla.

Na miejscu będzie fotobudka. Oprócz tego będzie możliwość wykonania sobie zdjęć z pucharem oraz medalem za mistrzostwo Polski wywalczone przez Jastrzębski Węgiel w Pluslidze. Ponadto, będzie też stoisko z klubowymi gadżetami. Do kupienia będą m.in. koszulki mistrzowskie czarne oraz białe z autografami, mistrzowskie kubki, proporczyki, piłki i wiele innych produktów.

Przed halą serwowane będą potrawy z grilla, jak również wata cukrowa. Nie zabraknie też ważnej edukacji z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Słowem: będzie się działo!

Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin