Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Zapraszamy na konferencję prasową do Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla

07.05.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższy czwartek 13 maja o godzinie 11:00 w Hali Sportowej przy ul. Reja 10 w Jastrzębiu-Zdroju.

Jest to dawny obiekt sportowy naszego Klubu zlokalizowany w dzielnicy Szeroka, który obecnie służy adeptom Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Konferencja będzie poświęcona funkcjonowaniu i dalszym planom rozwoju Akademii Talentów – unikatowego w skali kraju projektu młodzieżowej siatkówki, realizowanego przez Jastrzębski Węgiel od 2012 roku wspólnie z Partnerem Strategicznym Klubu – Jastrzębską Spółką Węglową S.A.

Gospodarzem konferencji będzie Prezes Zarządu KS Jastrzębski Węgiel S.A. Adam Gorol, a w spotkaniu wezmą udział: przedstawiciel Partnera Strategicznego Klubu – JSW S.A. oraz jego Organu Właścicielskiego, przedstawiciel władz Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój, przedstawiciele Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, jak również reprezentanci Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Moderatorem konferencji będzie znany komentator sportowy Telewizji Polsat Marek Magiera.

Informujemy, że na to wydarzenie uruchomiliśmy proces akredytacyjny, który odbywa się za pośrednictwem serwisu: https://accredito.com/pl/jastrzebski-wegiel.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że spotkanie to odbywać się będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się m.in. z obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczkami, zajmowania miejsc w odpowiednim dystansie oraz stosowaniem wysięgników do mikrofonów w trakcie przeprowadzanych wywiadów.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin