Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Zapraszamy na konferencję Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla pod nazwą „Przyszłość zaczyna się dzisiaj”

03.12.2021 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel ma przyjemność zaprosić przedstawicieli mediów na wydarzenie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla połączone z konferencją prasową pod nazwą „Przyszłość zaczyna się dzisiaj”.

Będzie ono miało miejsce w piątek 10 grudnia 2021 r. w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej (Al. Jana Pawła II 6). Przedstawiciele mediów są proszeni o przybycie do hali na godzinę 14:30 (wejście B1).

Konferencja będzie poświęcona dalszym planom rozwoju Akademii Talentów – unikatowego w skali kraju projektu młodzieżowej siatkówki, realizowanego przez Jastrzębski Węgiel od 2012 roku wspólnie z Partnerem Strategicznym Klubu – Jastrzębską Spółką Węglową S.A.

Podczas wydarzenia nastąpi podpisanie umów o współpracy, a wśród nich umowa pomiędzy naszym Klubem i Polskim Związkiem Piłki Siatkowej dotycząca Akademii Talentów.

W spotkaniu tym wezmą udział: Prezes Zarządu KS Jastrzębski Węgiel S.A. Adam Gorol, jak również przedstawiciele Ministerstwa Sportu, Aktywów Państwowych, Edukacji, członek Prezydium Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Zarząd Sponsora Strategicznego Klubu – JSW S.A., a także władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Polskiej Ligi Siatkówki oraz inni znamienici goście.

Moderatorem konferencji będzie znany komentator sportowy Telewizji Polsat Marek Magiera.

Informujemy, że na to wydarzenie uruchomiliśmy proces akredytacyjny, który odbywa się za pośrednictwem serwisu: https://accredito.com/pl/jastrzebski-wegiel

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że spotkanie to odbywać się będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się m.in. z obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczkami, zajmowania miejsc w odpowiednim dystansie oraz stosowaniem wysięgników do mikrofonów w trakcie przeprowadzanych wywiadów po konferencji.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin