Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Zakończcie sezon razem z nami!

21.05.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Jastrzębskiego Węgla oraz przedstawicieli mediów w poniedziałek 22 maja po południu do Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6, gdzie oficjalnie zakończymy ten jakże udany dla nas sezon.

Mistrzostwo Polski, Klubowe Wicemistrzostwo Europy, Superpuchar Polski i finał Pucharu Polski. To był bez wątpienia najlepszy sezon w historii Jastrzębskiego Węgla. Zanim nasi zawodnicy i trenerzy wyjadą z Klubu na zasłużony odpoczynek bądź na zgrupowania swoich reprezentacji, zapraszamy Was do przyjścia w poniedziałek do Hali Widowiskowo-Sportowej, by podsumować wspólnie z nami minione rozgrywki.

Będzie możliwość zebrania autografów, wykonania sobie wspólnych zdjęć z siatkarzami oraz z trofeami wywalczonymi w tym sezonie. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego będą także do dyspozycji mediów. Startujemy o godzinie 17:00!

Natomiast o godzinie 16:00 w jastrzębskiej hali odbędzie mecz charytatywny pomiędzy Parlamentarnym Zespołem ds. Piłki Siatkowej i przedstawicielami naszej drużyny. Całość zebranych podczas tego meczu środków ma zostać przekazana na pomoc dla dzieci cierpiących na anoreksję.

Do zobaczenia!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin