Za nami prezentacja Jastrzębskiego Węgla na nowy sezon 2017/2018!

28.09.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

To było wydarzenie godne brązowych medalistów mistrzostw Polski z minionych rozgrywek!

Brąz traktujemy jak złoto

Kilka minut po godzinie 17:00 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zgasły światła, a spikerzy Robert Krzyżaniak i Piotr Cylc wywołali na płytę boiska prezesa Jastrzębskiego Węgla Adama Gorola.

Szef zarządu JW powitał wszystkich zgromadzonych, dziękując jednocześnie zespołowi, obecnemu w hali przedstawicielowi partnera strategicznego Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA, Robertowi Ostrowskiemu – zastępcy Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej ds. Ekonomicznych, pani Prezydent Jastrzębia-Zdroju Annie Hetman, pozostałym sponsorom, mediom, administracji Klubu, fanom, Klubowi Kibica oraz wszystkim tym, którzy dołożyli „cegiełkę” do sukcesu w postaci brązowego medalu PlusLigi. – W zeszłym sezonie zdobyliśmy brązowy medal, ale traktujemy go jak złoto – mówił Adam Gorol.

W teamie siła – kulisy wyprawy po medal

Po tym wstępie odbyła się projekcja krótkiego filmu nawiązującego jeszcze do zeszłego sezonu i podsumowującego wyprawę do Rzeszowa po brąz. Materiał wideo odsłonił kulisy z życia naszej drużyny i  w doskonały sposób oddał to, co było i nadal jest wielką siłą naszego zespołu, a więc świetna atmosfera w nim panująca.

Ta na trybunach jastrzębskiej hali była równie dobra, gdyż po zakończeniu filmu prezes Gorol wrócił na parkiet i poinformował publiczność o tym, co nowego nasz Klub przygotował w obliczu kolejnego sezonu.

Wiele nowości

Prezes mówił też o celach na nowy sezon. – Celem zasadniczym jest faza play off. Jeśli to osiągniemy, to później musi być dobrze – stwierdził. Sternik JW przypomniał również, że będziemy uczestniczyć w rozgrywkach Ligi Mistrzów. – Tutaj chcemy dostać się do fazy grupowej i pokazać z jak najlepszej strony – dodał Adam Gorol.

Wśród wspomnianych wcześniej „nowinek” przed sezonem znalazł się:

– klubowy autokar ze zdjęciami zawodników w charakterystycznej „płomiennej” stylistyce, z elementami brył węgla (nawiązanie do partnera strategicznego Klubu), którym pomarańczowa ekipa będzie przemierzać kilometry po kraju przy okazji meczów wyjazdowych;

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin