Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Za nami inauguracja roku szkolnego w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla [FOTO]

31.08.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W niedzielę w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6 odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego w Niepublicznej Szkole Mistrzostwa Sportowego pod patronatem Jastrzębskiego Węgla.

W spotkaniu wzięli udział: prezes zarządu naszego Klubu Adam Gorol, przedstawiciele władz miasta z prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój Anną Hetman na czele, grono pedagogiczne SMS, uczniowie, ich rodzice i opiekunowie, trenerzy i przedstawiciele sztabu szkoleniowego, a także przedstawiciele Akademii Talentów.

GALERIA ZDJĘĆ (FOT. ARKADIUSZ KOGUT).

W tym roku szkolnym Akademia Talentów będzie liczyć 93 adeptów. 61 z nich będzie na co dzień korzystać z bursy mieszczącej się w Hali Sportowej przy ul. Reja. W Szkole Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Kusocińskiego 47 edukacja odbywać się będzie od VII klasy Szkoły Podstawowej do IV klasy Liceum Ogólnokształcącego.

Ponadto, w Akademii Talentów odbywają się zajęcia z mini siatkówki, przeznaczone dla uczniów klas Szkół Podstawowych od II do VI. Prowadzone są one w SP nr 12 im. Jerzego Kukuczki w Jastrzębiu-Zdroju (ul. Szkolna 7) we wtorki oraz czwartki, a na zajęcia zapisywać się można pod numerem telefonu: 505-080-830.

Podczas niedzielnej uroczystości prezes Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol otrzymał z rąk trenera koordynatora Akademii Talentów Dariusza Luksa srebrny medal za wywalczone w tym roku wicemistrzostwo Polski juniorów, a następnie sam wręczył medale: Pani prezydent Annie Hetman, członkom sztabu szkoleniowego AT oraz samym akademikom.

Przypomnijmy, że we wrześniu do walki o mistrzostwo Polski w swoich kategoriach wiekowych przystąpią nasi młodzicy oraz kadeci z Akademii Talentów.

W związku z pandemią COVID-19 w nowym roku szkolnym edukacja w Niepublicznej Szkole Mistrzostwa Sportowego „Jastrzębski Węgiel” będzie odbywać się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin