Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Z Jastrzębskim Węglem na Ligę Mistrzów. Jedziemy do Berlina!

09.02.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Drodzy Fani,

Jastrzębski Węgiel staje przed szansą na awans do rundy play off Ligi Mistrzów. Spotkaniem, które prawdopodobnie zdecyduje o tym, kto znajdzie się w gronie dwunastu najlepszych drużyn w Europie, będzie wyjazdowy pojedynek ostatniej serii gier fazy grupowej z drużyną Berlin Recycling Volleys. Frapująco zapowiadające się starcie odbędzie się 28 lutego o godz. 20:00.

 

Jak doskonale wiecie, nasz Klub zapisał znakomitą kartę w europejskich pucharach, dwukrotnie docierając do turniejów finałowych Ligi Mistrzów. We włoskim Bolzano w 2011 roku fantastyczna przygoda z Europą zakończyła się na 4. miejscu, ale w doborowym towarzystwie włoskiego hegemona Trentino BetClic i rosyjskich gigantów: Zenita Kazań oraz Dynama Moskwa o podium było piekielnie trudno. Sztuka ta udała się trzy lata później w Ankarze, gdzie nasi siatkarze po heroicznym boju pokonali ekipę z Kazania i sięgnęli po brązowe medale najbardziej prestiżowego z pucharów na Starym Kontynencie. Oprócz tych wybitnych osiągnięć, nasz Klub jeszcze trzy razy w swojej historii skutecznie uzyskiwał promocję do rundy pucharowej Ligi Mistrzów. Taka okazja nadarza się również w obecnej edycji CEV Champions League i trzeba zrobić wszystko, by ją wykorzystać.

Nie musimy Was przekonywać, jak ważne dla zespołu jest wsparcie z trybun. Głośny doping własnych fanów nie raz pomagał naszej drużynie odwracać losy meczów i był czynnikiem, który przechylał szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

W związku z tym Zarząd Klubu podjął decyzję, że zapewni Wam przejazd tam i z powrotem na mecz do Berlina i zabezpieczy wejściówki na to spotkanie. Wyjazd adresowany jest wyłącznie do osób dorosłych. Koszt wyjazdu (bilet na mecz, ubezpieczenie oraz transport) to 150 złotych. UWAGA! Pula biletów jest ograniczona.

Osobą do kontaktu ze strony Klubu jest Magdalena Korzec-Szymczyk (nr telefonu: 665 861 765).

W berlińskiej hali Max Schmeling Halle będziemy mieli zarezerwowany dla Was jeden sektor z miejscami przeznaczonymi wyłącznie dla fanów Pomarańczowych. Wyjazd sprzed jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej nastąpi w dniu meczu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6), czyli 28 lutego, natomiast powrót nastąpi bezpośrednio po zakończeniu meczu. UWAGA! Pamiętajcie o zabraniu ze sobą na wyjazd ważnego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego bądź paszportu.

Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 13 lutego w siedzibie naszego Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) i będzie prowadzona w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 do wyczerpania puli. Przy zakupie biletu konieczne będzie podanie daty urodzenia. 

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku jakże udanej „Inwazji na Spodek” my oczekujemy od Was odpowiedniego stroju na mecz w klubowych barwach, kulturalnego zachowania w drodze do stolicy Niemiec i na miejscu, pozytywnego nastawienia, a przede wszystkim mocnego wsparcia z trybun w berlińskiej hali.

Liczymy na odzew z Waszej strony, a potem wspólnie ruszamy do Berlina po play off Ligi Mistrzów!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYJAZDU ZOSTANIE PODANY NA 3 DNI PRZED MECZEM.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin