Wystartowała przedsprzedaż biletów na mecz z MKS Będzin

Opublikowany przez 28 stycznia, 2019 12:19

Rozmiar czcionki : A- A A+

Informujemy, że dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na najbliższy mecz Pomarańczowych rozgrywany przed własną publicznością – z MKS Będzin, który odbędzie się w niedzielę 3 lutego o godzinie 17:30.

Kibice Pomarańczowych mieli prawo zatęsknić za naszą drużyną. W styczniu nasz zespół rozegrał tylko jeden mecz „domowy” z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Ekipa dowodzona przez trenera Roberto Santilliego jest w dobrej formie. Pod wodzą włoskiego szkoleniowca wygrała pięć meczów z rzędu i zatrzymała się dopiero w finale Pucharu Polski na niepokonanej w tym sezonie ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Jeśli zatem znów chcecie zobaczyć Juliena Lyneela i spółkę, zapraszamy w niedzielne popołudnie do jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Wejściówki można nabywać stacjonarnie w dni robocze w siedzibie Klubu w godzinach od 9:00 do 15:00 (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) oraz w internecie za pośrednictwem serwisu Abilet.pl (szczegóły -> tutaj).

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów wynoszą:

– 25,00 zł – normalny

– 15,00 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

ZAPRASZAMY!