Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Wyjedź z Jastrzębskim Węglem do Turynu i przeżyj niesamowite emocje!

26.04.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Wielkimi krokami zbliża się wielkie wydarzenie w dziejach naszego Klubu. 20 maja o godzinie 20:30 w Pala Alpitour w Turynie nasz zespół po raz pierwszy w swojej historii wystąpi w finale Ligi Mistrzów. Zachęcamy wszystkich chętnych kibiców do wzięcia udziału w wyjazdach zorganizowanych.

W związku z tym ważnym wydarzeniem przedstawimy Państwu następujące możliwości wyjazdu do Włoch w opcjach: lotu samolotem czarterowym wraz z zespołem lub wyjazdu autokarem.

1/ LOT Z DRUŻYNĄ

– Rozkład lotów (godziny wylotu podano w czasach lokalnych)

– Czas gotowości pasażerów wraz z bagażem do odprawy: 120 minut przed planowanym startem. Odprawa kończy się 45 minut przed planowanym startem. Maksymalna waga bagażu: do 23 kg bagażu rejestrowanego na pasażera + do 5 kg bagaż podręczny na pasażera o wymiarach nieprzekraczających 45 x 35 x 20 cm.

– Koszt przelotu w obie strony: 1600 złotych (ubezpieczenie tylko w zakresie przelotu)

– Cena nie obejmuje transferów lotniskowych, noclegów i wyżywienia w Turynie

– Każda z osób, która zdecyduje się na powyższy lot będzie miała możliwość zakupu biletu wstępu na oba Superfinały (żeński i męski) w cenie 410 złotych. Bilety te będą w dyspozycji naszego Klubu.

– Każdy kibic, który zdecyduje się na powyższy lot otrzyma okolicznościową koszulkę przygotowaną dla fanów na finał Ligi Mistrzów

– Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres mailowy: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

– Telefon kontaktowy: 32 476 48 95

– Zgłoszenie powinno zawierać: imię oraz nazwisko, wskazanie liczby osób chętnych do wyjazdu, numer telefonu kontaktowego oraz oświadczenie woli o chęci bądź nie dotyczącej zakupu biletu. W tytule maila prosimy wpisywać: WYLOT DO TURYNU.

– Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na pokładzie samolotu o kolejności zapisów decydować będzie kolejność zgłoszenia potwierdzona informacją mailową ze strony naszego Klubu. W przypadku dostępnych miejsc, w potwierdzeniu mailowym wskażemy Państwu kwotę do zapłaty oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłat, a także poprosimy o uzupełnienie zgłoszenia o dodatkowe dane wymagane przez przewoźnika. Wypełnienie tych wszystkich kroków będzie równoznaczne z zamknięciem rezerwacji.

– Zgłoszenia należy dokonywać od dnia 27 kwietnia od godziny 10:00 do wyczerpania puli miejsc w czarterze.

2/ WYJAZD AUTOKAREM

– Ze względu na brak potwierdzenia przez Europejską Konfederację Siatkówki (CEV) ostatecznej puli biletów przeznaczonej dla naszego Klubu na finał Ligi Mistrzów, w tym momencie nie możemy rozpocząć procedury związanej z organizacją wyjazdu autokarowego do Turynu. Jak tylko otrzymamy to potwierdzenie, na które wciąż czekamy, niezwłocznie przedstawimy Państwu informację dotyczącą opcji wyjazdu autokarem na finał LM w Turynie. Odpowiedzi ze strony CEV spodziewamy się w najbliższych dniach.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin