Wielki piknik JSW z udziałem prezesa naszego Klubu oraz akademików

04.06.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

Tłumy mieszkańców bawiły się na Wielkim Pikniku Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Na scenie zagrały Łzy, Blue Cafe i Golec uOrkiestra. Nie zabrakło też sportowych emocji oraz atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Po sześcioletniej przerwie do Jastrzębia-Zdroju wróciło wydarzenie, które zarówno mieszkańcy jak i pracownicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej wspominają bardzo miło.

Wielki Piknik JSW rozpoczął się od sportowego turnieju dla pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej, w którym zakłady spółki walczyły w siedmiu widowiskowych konkurencjach. O tytuł najlepszej drużyny rywalizowały reprezentacje KWK Pniówek, KWK Budryk oraz Ruchów Knurów, Szczygłowice, Borynia, Zofiówka i Jastrzębie. Stawkę uzupełniła drużyna Biura Zarządu i ZWP.

Po emocjach sportowych przyszedł czas na dawkę dobrej muzyki, którą zapewniły muzyczne gwiazdy. Na scenie pojawiły się Łzy, a także zespół Blue Cafe świętujący 20-lecie swojej pracy artystycznej. Muzycznym zwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Golec uOrkiestra.

Przed rozpoczęciem ostatniego występu mieliśmy ważny akcent sportowy z udziałem prezesa naszego Klubu Adama Gorola, przedstawiciela władz JSW w osobie Artura Wojtkowa – zastępcy Prezesa Zarządu ds. Pracy i Polityki Społecznej oraz prezesa JKH GKS Jastrzębie Kazimierza Szynala, a więc szefa klubu hokejowego również wspieranego przez naszego Partnera Strategicznego JSW. Szef zarządu Jastrzębskiego Węgla pojawił się na scenie w asyście adeptów Akademii Talentów i odpowiadał na pytania dotyczące funkcjonowania Klubu, jak i Akademii. W tym czasie na telebimie był wyświetlany film podsumowujący sukcesy naszego Klubu w minionych rozgrywkach. W podziękowaniu za wsparcie ze strony Strategicznego Partnera sternik naszego Klubu wręczył przedstawicielowi JSW medal za zdobycie trzeciego miejsca w rozgrywkach PlusLigi.

– Dziękuję organizatorowi i zarazem naszemu Strategicznemu Partnerowi za zaproszenie i możliwość występu w kulminacyjnym momencie tego wydarzenia. Mamy okazję podsumować miniony sezon i jednocześnie zaprezentować adeptów naszej Akademii Talentów – mówił Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Wielki Piknik JSW zakończył wyjątkowo widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Źródło: Własne/JSW.

Foto: JSW.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin