Wielka gwiazda światowej siatkówki z wizytą w Jastrzębiu-Zdroju

11.11.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W piątek gościliśmy w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej wielką gwiazdę światowej siatkówki, mistrza olimpijskiego, mistrza Europy i 300-krotnego reprezentanta Serbii Vladimira Grbicia.

W ramach akcji „Graj o siebie” jeden z najlepszych siatkarzy przełomu XX i XXI w. poprowadził trening pokazowy dla adeptów Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla oraz uczniów jastrzębskich szkół.

Chociaż dziś bliżej mu do roli siatkarskiego oficjela (przez pewien czas pełnił rolę wiceprezesa Serbskiego Związku Piłki Siatkowej, jest też członkiem jednej z komisji przy światowej federacji siatkówki – FIVB), to w Jastrzębiu-Zdroju wyszedł na parkiet ubrany w strój sportowy. – Nie jestem tu po to, żeby przemawiać, ale aby coś pokazać – stwierdził na wstępie Grbić, z miejsca skracając dystans w relacjach z młodzieżą. A następnie zaprosił adeptów siatkówki do wspólnych zajęć. Trening został poprowadzony na luzie i z humorem.

Dla młodszych kibiców sporym magnesem podczas piątkowego wydarzenia okazała się osoba piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego. Laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy wprost nie mógł się opędzić od fanów, chętnych do zdobycia autografu lub wykonania wspólnego zdjęcia.

GALERIA ZDJĘĆ (Fot. Magdalena Kowolik).

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin