Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Wejdź na #wygrajsiatkarskalige i podbij Ligę Mistrzów Świata!

11.08.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Wraz z piątkowym startem PlusLigi rozpoczyna się trzecia edycja oficjalnego menedżera PlusLigi, który funkcjonuje pod marką #wygrajsiatkarskalige.

Oto najważniejsze informacje dotyczące menedżera, które serwuje Wam organizator całej zabawy:

„Już teraz każdy z Was może się zarejestrować, stworzyć własną drużynę i stanąć do walki o nagrody, a także o bycie najlepszym menedżerem Ligi Mistrzów Świata (tu: https://wygrajsiatkarskalige.pl/).

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców, ale i samych siatkarzy czy też sztabów trenerskich w zawodowych ligach. W sumie stworzono ponad 25 tysięcy drużyn, a gracze rywalizowali także o nagrody finansowe i rzeczowe.

W trzeciej edycji wprowadziliśmy kilka modyfikacji. Pierwsza nowa rzecz to tzw. chipy – bonusy, żetony. Uczestnik będzie mógł skorzystać z trzech takich dodatkowych aktywności:
– Dzikiej karty, która będzie do użycia dwukrotnie – raz w rundzie zasadniczej i raz w fazie play-off. Dzika karta uprawnia do przeprowadzenia nielimitowanej liczby transferów bez ponoszenia prowizji;

– Następna funkcja „Kapitanów dwóch” spowoduje, że minie nasz ból głowy – czy lepiej zapunktuje kapitan, czy zastępca?! Obaj będą punktować podwójnie! Aktywność do użycia raz w sezonie;

– Kolejna nowinka – „Do ataku!”. W tym przypadku stawiamy na bombardierów – podwajamy zawodników atakujących, a nie będzie się liczyła „drobnica” libero. Zapunktuje zarówno nasz podstawowy atakujący, jak i rezerwowy. Podobnie jak wyżej do użycia tylko raz na sezon.

Kolejna nowość to dostęp do statystyk KOLEJKA PO KOLEJCE. Już teraz będziecie mogli zobaczyć, kogo najczęściej kupują i sprzedają rywale, a także kto jest ich wyborem na pozycji kapitana.

W obecnym sezonie zmiany cen będą się odbywały co trzy ligowe kolejki. Zawodnicy będą drożeć, bądź tanieć o maksymalnie, 0,3 mln. Planujemy każdorazowo zmieniać ceny 10 zawodników na większe i w tej samej liczbie obniżać wartość rynkową. Na naszym profilu na FB co tydzień będziecie mogli obserwować redakcyjną szóstkę następnej kolejki, wybieraną przez doświadczonych menedżerów czy innych postaci związanych z siatkówką.

Pełne info na profilu FB menedżera: Wygraj Polską Ligę Siatkówki. (więcej na temat nowości: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/news. Tam też znajdziecie podpowiedzi dotyczące każdej z drużyn PlusLigi, informacje o składach i zmianach.

Zasady naszej zabawy są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze (niedługo ruszy też u nas sezon Ligi Siatkówki Kobiet) „kupujemy” dwunastu – po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia – z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup graczy mamy jedynie 27 milionów wirtualnych złotych.

Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę – dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan).

Podstawowa siódemka od 1. kolejki PlusLigi zaczyna zbierać dla nas punkty. Szczegółową punktację znajdziecie: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/page/howto

Przypominamy, że do czas rozpoczęcia 1. kolejki PlusLigi, a dokładniej do 12 października, do godziny 17.45, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, przesuwać zawodników z rezerwy do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana i jego zastępcę (tutaj 10 najważniejszych pytań i odpowiedzi: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/news/wygraj-polska-lige-siatkowki-10-waznych-pytan-i-odpowiedzi).

Po rozpoczęciu 1. kolejki wszystkie operacje w składzie będą dotyczyć następnej rundy spotkań. To co najważniejsze – mamy ograniczoną liczbę transferów. Przed każdą kolejką możemy dokonać dwóch darmowych operacji kupna-sprzedaży. Każdy następny transfer to minus 5 punktów odjętych z dorobku punktowego najbliższej kolejki.

Wejdź na www.wygrajsiatkarskalige.pl, baw się razem z nami. Zgarniaj nagrody pieniężne, a w każdej klubowej lidze do wygrania będzie koszulka klubowa z autografami graczy. Zakładaj ligi prywatne, rywalizuj z przyjaciółmi i znajomymi. Zapraszamy do wirtualnej walki o zwycięstwo w Lidze Mistrzów Świata – PlusLidze.”

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin