W środę odrabiamy zaległości i gramy o przełamanie

Opublikowany przez 24 października, 2017 11:50

Rozmiar czcionki : A- A A+

Pomarańczowi nie mają czasu na wytchnienie. W najbliższą środę o godzinie 18:00 zmierzą się przed własną publicznością z BBTS-em Bielsko-Biała.

Będzie to zaległe spotkanie 1. kolejki rozgrywek obecnego sezonu. Przypomnijmy, że pierwotnie miało się ono odbyć 30 września, ale z uwagi na absencję naszego zawodnika Jasona De Rocco, zaangażowanego w obowiązki związane z występami w reprezentacji Kanady (brał udział w trwających do 1 października Mistrzostwach Konfederacji Piłki Siatkowej Ameryki Północnej, Centralnej i Regionu Karaibów – NORCECA), zostało ono przełożone.

Środowe starcie jest jednocześnie trzecim z rzędu spotkaniem rozgrywanym w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Dwa poprzednie, niestety, nie przebiegły po myśli naszej drużyny. Zarówno z Treflem Gdańsk, jak i z Asseco Resovią Rzeszów nasze pojedynki kończyły się po tie-breakach, ale na korzyść rywali.

Ekipa trenera Marka Lebedewa będzie szukać przełamania. – Cieszymy się, że po rozczarowujących meczach mamy okazję od razu grać kolejne spotkanie przed własną publicznością. BBTS ma za sobą trudny początek sezonu, więc tym bardziej powinniśmy podejść do tego spotkania pewni swego – mówi Mark Lebedew, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

Serdecznie zapraszamy do jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Bądźcie z Pomarańczowymi!