Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W sobotę start przedsprzedaży biletów na mecz z GKS Katowice

25.02.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel informuje, że 26 lutego o godzinie 9:00 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na najbliższy mecz „domowy”, z GKS Katowice, który zostanie rozegrany w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w sobotę 5 marca o godzinie 20:30.

Od 26 do 28 lutego (23:59) prowadzona będzie przedsprzedaż biletów dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020, którzy są w uprzywilejowanej sytuacji. Jest to rekompensata dla nich za niedokończony sezon z powodu wybuchu pandemii koronawirusa i przerwania na początku marca 2020 roku tamtych rozgrywek.

Osoby te mają prawo pierwokupu oraz możliwość zakupu biletu na mecze w sezonie 2021/2022 po preferencyjnej cenie wynoszącej 20 złotych na wszystkie mecze fazy zasadniczej. Natomiast w fazie play off PlusLigi oraz w Lidze Mistrzów karnetowiczów, o których wyżej mowa, obowiązywać będą już normalne ceny.

Sprzedaż biletów na mecze Jastrzębskiego Węgla odbywać się będzie w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/) po wpisaniu „kodu pierwokupu” z karnetu z sezonu 2019/2020 (nie mylić z „numerem karnetu”).

Natomiast od 1 marca (od godziny 9:00) do 5 marca prowadzona będzie przedsprzedaż ogólna biletów na mecz z GKS Katowice.

KUP BILET

O ile pula biletów nie zostanie wyczerpana, to w dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie także stacjonarnie, w kasach hali. Kasy zostaną otwarte na dwie godziny przed danym meczem, czyli w przypadku z GKS Katowice – o godzinie 18:30.

UWAGA: Od najbliższego meczu z GKS Katowice zmianie ulega „Regulamin imprez masowych organizowanych przez Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.” Zgodnie z nim, w sprzedaży dostępna będzie pula biletów dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19 oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu wydarzenia będą mogły przedstawić aktualny certyfikat szczepienia potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19. W przypadku wyczerpania puli dla osób niezaszczepionych, zakup biletów będzie możliwy tylko dla osób mogących wylegitymować się aktualnym certyfikatem potwierdzającym szczepienie.

Osoba legitymująca się biletem dla zaszczepionych, akceptuje, że podczas kontroli biletowej posiadacz biletu jest zobowiązany okazać: powyższy certyfikat w formie papierowej lub elektronicznej, którego autentyczność zostanie zweryfikowana przez służby porządkowe, a także  ważny dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

W przypadku osób zaszczepionych prosimy o wybór w systemie abilet.pl opcji potwierdzającej fakt zaszczepienia poprzez zaznaczenie („V”) w odpowiednim dla nich polu.

Jednocześnie zachęcamy Państwa również do zapoznania się z nowym „Regulaminem imprez masowych organizowanych przez Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.” dostępnym na oficjalnej stronie internetowej Klubu pod adresem:

Czytaj: Regulamin imprez masowych

Ceny biletów na sezon 2021/2022 na PlusLigę prezentują się następująco:

– 28 zł – normalny

– 20 zł – posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020 z prawem pierwokupu biletu (faza zasadnicza)

– 17 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4 (po pobraniu wejściówki w kasie)

Jednocześnie nadmieniamy, że w przypadku zwiększenia obostrzeń w kraju w związku z pandemią COVID-19 Jastrzębski Węgiel będzie zobligowany do zastosowania się do obowiązujących w danym momencie wytycznych rządowych, co może skutkować odstępstwem od aktualnych ustaleń.

 

 

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin