Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W sobotę debiut Andrei Gardiniego na ławce trenerskiej JW. Gramy w Katowicach [WIDEO]

29.01.2021 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W meczu 23. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel zmierzy się w Szopienicach z GKS-em Katowice. Początek Derbów Śląska o godzinie 17:30. Transmisja w Polsacie Sport.

Mecz w stolicy województwa śląskiego będzie debiutem trenera Andrei Gardiniego w roli szkoleniowca naszej drużyny. 56-letni Włoch zastąpił na tym stanowisku zdymisjonowanego Australijczyka Luke’a Reynoldsa.

Po okresie, w którym nasz zespół rozegrał większą liczbę spotkań (sześć w trzy tygodnie), nadrabiając zaległości październikowo-listopadowe, teraz wreszcie „pomarańczowi” mieli tydzień spokojnych przygotowań do meczu.

– Trochę „dołożyliśmy” na siłowni i wzmocniliśmy się. Zawitał do nas nowy trener, z którym mieliśmy troszkę inne treningi, niż wcześniej. Mam nadzieję, że to zaowocuje i że wygramy, a nasza gra będzie wyglądała lepiej niż dotychczas – mówi Rafała Szymura.

Przyjmujący naszej drużyny jeszcze w zeszłym reprezentował barwy GKS-u, a w marcowym starciu z Jastrzębskim Węglem został wybrany MVP meczu. – Każda drużyna, która tam przyjeżdżała albo traciła punkty, albo czekał ją trudny pojedynek. Musimy się nastawić na trudną przeprawę – uważa nasz zawodnik.

Szymura jednak deklaruje: – W sobotę zrobię wszystko, by ponownie zdobyć w katowickiej hali statuetkę MVP, tym razem w barwach Jastrzębskiego Węgla.

Więcej – w poniższym materiale wideo.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin