Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W przyszłym tygodniu rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020!

05.09.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Szanowni Państwo. Drodzy Kibice.

Wkrótce nastąpi długo oczekiwany przez Was moment, a mianowicie w przyszłym tygodniu rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020! Jak zwykle będzie się ona odbywać dwuetapowo:

– 5 września o godzinie 13:00 w hallu przed oficjalnym sklepem Jastrzębskiego Węgla w Hali Widowiskowo-Sportowej (otwarte zostanie wejście główne do hali od strony Alei Jana Pawła II) odbędzie się przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów. Osoby te będą miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten był możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu z sezonu 2018/2019 i po udostępnieniu własnego numeru PESEL. Na ten dzień przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową atrakcję. Otóż w sprzedaż karnetów zaangażowani będą zawodnicy pierwszego zespołu! Którzy? Tego dowiecie się Państwo na miejscu. W tym dniu sprzedaż potrwa do godziny 16:00. W dniach od 6 września do 11 września przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów będzie kontynuowana, tyle tylko że w biurze Klubu i już bez udziału zawodników. UWAGA! W tym czasie przedsprzedaż będzie prowadzona wyłącznie stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 (Biuro Klubu, Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro).

– 12 września wystartuje sprzedaż ogólna karnetów. Pierwszy dzień sprzedaży ogólnej będzie miał taki sam charakter jak w przypadku przedsprzedaży, czyli znów będzie ona prowadzona w godzinach od 13:00 do 16:00 w hallu przed klubowym sklepikiem i ponownie z udziałem naszych siatkarzy. Natomiast od 13 września karnety na nowy sezon będzie można nabywać zarówno w biurze Klubu w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00, jak i w internecie w serwisie abilet.pl.

UWAGA! To nie wszystko! Każdy kto zakupi karnet Jastrzębskiego Węgla na sezon 2019/2020 otrzyma 20-procentowy rabat na zakupy w oficjalnym sklepie Klubu. Promocja na zakupy potrwa do 30 września.

Dlaczego warto kupić karnet na Jastrzębski Węgiel w sezonie 2019/2020? Odpowiedź jest prosta. W cenie karnetu otrzymają Państwo możliwość obejrzenia wszystkich meczów Jastrzębskiego Węgla rozgrywanych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowejw PlusLidze zarówno w rundzie zasadniczej, jak i fazie play off, a także meczu otwarcia sezonu podczas prezentacji. Ponadto będzie uprawniać on do wejścia na wszystkie mecze „domowe” rozgrywane w ramach Pucharu Polski oraz Ligi Mistrzów!

Ceny karnetów na nowy sezon wzrosły zaledwie o 30 złotych w porównaniu z poprzednim sezonem i kształtują się one następująco:

– karnet Srebrny – 280 złotych

– karnet Złoty – 330 złotych

– karnet Premium – 400 złotych

Natomiast jeśli chodzi o ceny biletów to przedstawiają się one następująco:

– PlusLiga, Puchar Polski: 28 złotych (bilet normalny) oraz 17 złotych (bilet ulgowy)

– Liga Mistrzów: 30 złotych (bilet normalny) oraz 20 złotych (bilet ulgowy)

– bilet ulgowy przysługuje uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – jej opiekun.

– wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

Gorąco zachęcamy Państwa do zakupu karnetów. Jak przez lata zdążyliście się przekonać, że widowiska z udziałem Pomarańczowych to rozrywka na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin