Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W poniedziałek gramy z najlepiej znanym rywalem w sezonie

26.01.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W poniedziałek 30 stycznia nasza drużyna zmierzy się w ramach 18. kolejki PlusLigi na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała.

Pomarańczowi mają dużo czasu na przygotowania do meczu. Ostatni pojedynek ligowy rozegrali w sobotę z Effectorem Kielce (3:0). – Dziewięć dni wolnego pomiędzy meczami to niestandardowa i długa przerwa. Ważne jest, żeby dobrze rozplanować sobie ten czas. My rozpoczęliśmy przygotowania do meczu od dwóch ciężkich dni treningowych, a następnie drużyna dostała wolne. Po Pucharze Polski i przed meczem z Effectorem kilku zawodników chorowało. Na szczęście teraz już z ich zdrowiem jest wszystko w porządku. Zatem z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań. Liczymy na zdobycze punktowe, utrzymanie pozycji w tabeli nad Indykpolem AZS Olsztyn oraz Cuprum Lubin i jednocześnie chcemy „naciskać” na te zespoły, które są przed nami w ligowym rankingu – mówi Mark Lebedew, trener Jastrzębskiego Węgla.

Z żadną inną drużyną Pomarańczowi nie mierzyli się w tym sezonie tak często, jak z ekipą z Bielska-Białej (po jednym razie w lidze i Pucharze Polski oraz trzykrotnie w przedsezonowych sparingach).

– Można powiedzieć, że faktycznie znamy się bardzo dobrze. W okresie przygotowawczym mecze z nimi były wyrównane, raz nawet przegraliśmy, dlatego wiemy, że aby ich pokonać musimy być maksymalnie skupieni. W pierwszej rundzie fazy zasadniczej oraz w meczu pucharowym z BBTS potrafiliśmy utrzymać koncentrację, czego efektem były nasze wygrane. Wierzę, że i tym razem tak będzie – mówi szkoleniowiec JW.

Spotkanie w Hali pod Dębowcem zaplanowano na godzinę 18:00, a bezpośrednią transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Polsat Sport.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin