Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W piątek startuje sprzedaż biletów na pierwszy mecz fazy play off

07.04.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel informuje, że w piątek 8 kwietnia o godzinie 9:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwsze spotkanie „domowe” Jastrzębskiego Węgla w fazie play off w PlusLidze. Mecz ten odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w dniu 13 kwietnia o godzinie 17:30.

Niestety, wciąż nie wiemy, która z drużyn będzie naszym rywalem w ćwierćfinale mistrzostw Polski. Na ten moment może to być ktoś z trójki: GKS Katowice, Projekt Warszawa bądź Trefl Gdańsk. Jako że kwestia ta może się wyjaśnić dopiero 11 kwietnia po ostatnim, zaległym meczu rundy zasadniczej,  podjęliśmy decyzję, że bez względu na to, z kim przyjdzie nam się zmierzyć, rozpoczynamy sprzedaż biletów standardowo, z odpowiednim wyprzedzeniem.

Uwaga: W fazie play off nie obowiązują preferencje dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020. Zatem osoby te nie są uprawnione do pierwokupu biletów, ani do zakupu biletu po preferencyjnej cenie. Preferencyjne ceny dla posiadaczy karnetów obowiązywały wyłącznie na fazę zasadniczą sezonu 2021/2022 w PlusLidze.

Sprzedaż biletów na mecze Jastrzębskiego Węgla odbywa się w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/).

O ile pula biletów nie zostanie wcześniej wyczerpana, to w dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie także stacjonarnie, w kasach hali. Kasy zostaną otwarte na dwie godziny przed danym meczem, czyli w przypadku naszego pierwszego meczu fazy play off – o godzinie 15:30.

Ceny biletów na sezon 2021/2022 w PlusLidze prezentują się następująco:

– 28 zł – normalny

– 17 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4 (po pobraniu wejściówki w kasie).

Zapraszamy na mecze!

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin