Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W niedzielę zamiast Projektu Warszawa podejmiemy Asseco Resovię Rzeszów!

10.01.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w zespole Projektu Warszawa, a więc naszego najbliższego rywala w PlusLidze, w niedzielę 16 stycznia zmierzymy się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej nie ze stołeczną drużyną, a z Asseco Resovią Rzeszów.

Jak wiadomo, Projekt Warszawa zmaga się z zakażeniami COVID-19 wewnątrz drużyny. Podobnie rzecz ma się w przypadku najbliższych przeciwników Asseco Resovii Rzeszów, czyli Cerradu Enei Czarnych Radom.

Z uwagi na powyższe, Polska Liga Siatkówki odwołała zaplanowane na piątek starcie rzeszowian z radomianami, a także anulowała nasz pojedynek w ramach 16. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawa.

W porozumieniu z naszym Klubem, klubem z Podkarpacia oraz Telewizją Polsat wypracowane zostało stanowisko, zgodnie z którym w niedzielę 16 stycznia o godzinie 14:45 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrany zostanie mecz: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów.

W ten sposób obie drużyny nie stracą ciągłości gry, a jednocześnie będą miały już rozegrane awansem spotkanie z 18. kolejki PlusLigi zaplanowane pierwotnie na 29 stycznia.

Jednocześnie podkreślamy, że bilety zakupione na mecz z Projektem Warszawa zachowują ważność na niedzielny mecz z Asseco Resovią Rzeszów. Natomiast osoby zainteresowane zwrotem pieniędzy za bilet są proszone o bezpośredni kontakt z serwisem abilet.pl.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin