Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W niedzielę podejmujemy BBTS

12.01.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Po emocjach związanych z występami w Lidze Mistrzów czas na powrót do ligowej rzeczywistości. W niedzielę o godzinie 20:30 podejmiemy u siebie BBTS Bielsko-Biała. Transmisja z meczu w Polsacie Sport.

Po znakomitym początku sezonu i 11 wygranych z rzędu, w grudniu nasz zespół wpadł w dołek formy. Wydaje się jednak, że teraz, z każdym kolejnym meczem, nasza drużyna wraca na dobre tory. Potwierdzeniem tego był chociażby środowy, wyjazdowy mecz Ligi Mistrzów z mistrzem Serbii Vojvodiną Nowy Sad (3:0), który zapewnił nam pierwsze miejsce w grupie „A” i awans do ćwierćfinału tych rozgrywek.

KUP BILET

To nie tak, że tydzień czy dwa tygodnie temu byliśmy beznadziejnymi zawodnikami i beznadziejną drużyną. Tak samo po tym dzisiejszym zwycięstwie nie jesteśmy najlepszą drużyną na świecie. To tak nie działa. Na tym sport nie polega. Oczywiście jesteśmy w dołku, nie gramy może dobrze, to prawda, ale sposobem na powrót do najwyższej dyspozycji są treningi. Dobre treningi, bycie razem, wzajemne pomaganie sobie i wspieranie się. W ten sposób krok po kroku możemy powrócić do szczytowej formy. Mam nadzieję i myślę, że wracamy, bo widzę coś lepszego już od meczu z Zawierciem – stwierdził po środowym zwycięstwie w Nowym Sadzie Benjamin Toniutti, kapitan Jastrzębskiego Węgla.

W najbliższą niedzielę nasz zespół podejmie w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej BBTS Bielsko-Biała. Ekipa spod Dębowca zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W jej składzie są m.in. byli zawodnicy naszego klubu: Radosław Gil i Konrad Formela oraz Wojciech Siek, który przeszedł przez Akademię Talentów JW.

Nasi siatkarze liczą na mocne wsparcie z trybun ze strony kibiców w niedzielnym pojedynku. – Przyjdźcie na nasz niedzielny mecz z Bielskiem, który jest dla nas bardzo ważny – apeluje do fanów rodak Toniuttiego i przyjmujący naszej drużyny Trevor Clevenot.

Bilety na to spotkanie są do nabycia w internetowym serwisie abilet.pl, natomiast w dniu meczu będą dostępne w kasie Hali od godziny 18:30.

Początek niedzielnego meczu o godzinie 20:30. Transmisja – w Polsacie Sport.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin