Turniej charytatywny z udziałem JW. „Pomagamy Antosi i Kacprowi”

Opublikowany przez 12 grudnia, 2016 16:24

Rozmiar czcionki : A- A A+

Tegoroczny turniej charytatywny organizowany jest przez  Fundację ,,Każde dziecko ma szansę na sukces”, Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel oraz Eagle Sport.

Turniej odbędzie się 18 grudnia i ma  na celu pomoc dwójce małych dzieci. Jednym z nich jest Antosia, która ma zaburzenia słuchu  oraz sygmatyzm i rotacyzm i do normalnego funkcjonowania potrzebuje urządzenia wspomagającego słyszenie. Z kolei Kacperek to chłopczyk, który jako niemowlak przeszedł dziecięce porażenie mózgowe, dodatkowo stwierdzono u niego zespół Aspergera. Kacprowi potrzebna jest kompleksowa rehabilitacja oraz zakup kompletu ortez  i specjalistycznego obuwia, które usprawni jego poruszanie się.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji, 18  grudnia dla Antosi i Kacpra zagrają siatkarze amatorzy z całej południowej Polski, ponadto o godzinie 13 rozegrany zostanie mecz pokazowy pomiędzy zawodnikami Jastrzębskiego Węgla oraz kadrą Polski  siatkówki na siedząco. O godzinie 14 zostanie przeprowadzona licytacja koszulek znanych siatkarzy, a  dochód z imprezy  zostanie przekazany na rehabilitację oraz zakup niezbędnych urządzeń, które tak bardzo potrzebne są do tego by życie tych młodych osób stało się bardziej radosne.

Można też wesprzeć naszą akcję wpłacając choćby najmniejszą kwotę na konto:

Fundacja Każde dziecko ma szanse na sukces

43 1050 1403 1000 0090 3061 6321

Tytułem: darowizna dla Antosi i Kacpra

 Serdecznie dziękujemy