Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

TRWA SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2018/2019. CENY BEZ ZMIAN!

14.08.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Drodzy Kibice, nadszedł długo wyczekiwany przez Was moment. Rozpoczęła się sprzedaż ogólna karnetów Jastrzębskiego Węgla na sezon 2018/2019!

Nadchodzące rozgrywki w siatkarskiej ekstraklasie zapowiadają się pasjonująco. Kluby świetne przepracowały okienko transferowe, czego efektem jest napływ do PlusLigi wielu klasowych graczy, w tym gwiazd światowego formatu.

Nasz Klub również poczynił znaczące starania w tym zakresie, ściągając m.in. zawodników o uznanej marce na siatkarskim rynku w osobach Dawida Konarskiego, Christiana Fromma czy Juliena Lyneela. Tercet wymienionych reprezentantów: Polski, Francji oraz Niemiec, w połączeniu z zachowanym trzonem kadry z zeszłego zespołu, ma zaprowadzić naszą drużynę najwyżej jak tylko da się w ligowej hierarchii.

Rzecz jasna trzeba mieć świadomość tego, że to jest tylko sport. Jak to często bywa w tej dziedzinie życia, po drodze może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które są w stanie zburzyć nawet najbardziej ambitne plany i marzenia. Bez względu na wszystko Jastrzębski Węgiel nie boi się wyzwań i jak co roku zamierza powalczyć o najwyższe cele.

Jak wiadomo, na sukces składa się wiele czynników. Jednym z nich jest wsparcie i zaangażowanie ze strony fanów. Dlatego tak bardzo na Państwa liczymy. Naszym ukłonem w Państwa stronę niech będzie fakt, iż UTRZYMALIŚMY CENY KARNETÓW NA NIEZMIENIONYM POZIOMIE! ICH CENY BĘDĄ TAKIE SAME jak w poprzednim sezonie i wynoszą:

– 250 złotych (karnet Srebrny)

– 300 złotych (karnet Złoty)

– 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, jak i w Pucharze Polski. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off.

Na tym samym poziomie jak w zeszłym sezonie pozostają także ceny biletów i wynoszą one: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Sprzedaż ogólna karnetów jest prowadzona:

Gorąco zachęcamy Państwa do zakupu karnetów. Jak przez lata zdążyliście się przekonać, widowiska z udziałem Pomarańczowych to gwarancja znakomitej zabawy. Zatem, bądźcie z nami, wspierajcie Jastrzębski Węgiel!

Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin