Trwa sprzedaż biletów na III mecz o brąz

Opublikowany przez 30 kwietnia, 2019 15:14

Rozmiar czcionki : A- A A+

Informujemy, że trwa przedsprzedaż biletów na trzeci mecz o brązowy medal, który zostanie rozegrany w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej z ekipą Aluronu Virtu Warty Zawiercie w dniu 4 maja o godzinie 14:45.

Rywalizacja z rewelacją tegorocznych rozgrywek toczy się do trzech wygranych. Pierwszy pojedynek wygrał nasz zespół 3:2, natomiast drugie spotkanie będzie mieć miejsce 1 maja o godzinie 17:30 w Zawierciu.

Po przegranej „o włos” batalii o finał z ONICO Warszawa Pomarańczowi zrobią wszystko, by wywalczyć brązowe medale PlusLigi. Zespół dowodzony przez trenera Roberto Santilliego będzie potrzebował do tego mocnego wsparcia z trybun w walce z wymagającym przeciwnikiem, jakim są Jurajscy Rycerze z Zawiercia pod batutą trenera Marka Lebedewa.

Wejściówki na mecz w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej można nabywać stacjonarnie w dni robocze w siedzibie Klubu w godzinach od 9:00 do 15:00 (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) oraz w internecie za pośrednictwem serwisu Abilet.pl (szczegóły ->  tutaj).

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów wynoszą:

  • 25,00 zł – normalny

  • 15,00 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

  • 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

  • Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

ZAPRASZAMY!