Trwa sesja wyjazdowa Jastrzębskiego Węgla. W środę gramy w Suwałkach

03.11.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Po rozegranym awansem meczu w Gdańsku Pomarańczowych czeka kolejne starcie poza „domem”. W środę w ramach 11. kolejki PlusLigi nasz zespół zmierzy się ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Bezpośrednio po zwycięstwie z Treflem Gdańsk 3:1 nasza drużyna udała się w podróż na Podlasie, gdzie w środę zagra o ligowe punkty w Suwałkach.

Nasz najbliższy rywal rozegrał w tym sezonie siedem spotkań, z czego cztery wygrał i trzy przegrał. Z kolei nasza ekipa ma za sobą sześć gier o punkty, w których pięciokrotnie wychodziła zwycięsko. Szkoleniowiec naszej drużyny ma jednak duży respekt dla środowego rywala.

– Środowe starcie będzie niezwykle trudnym wyzwaniem. Wystąpimy przeciwko drużynie, która zawsze jest chętna i gotowa do walki. Mamy za sobą długą trasę z wieloma pokonanymi kilometrami, ale to nie jest wymówka, żeby nie zaprezentować w Suwałkach naszej najlepszej siatkówki – mówi Luke Reynolds, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

Suwałki Arena dała się już poznać w PlusLidze ze znakomitej atmosfery panującej w tym obiekcie, ale jak wiadomo w tym sezonie – z powodu pandemii koronawirusa – mecze odbywają się bez udziału publiczności.

– Suwalska arena to świetne miejsce do gry. Szkoda, że w środę nie będzie wypełniona kibicami, ale my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć ludziom w domach przed telewizorami rozrywkę i zrobić kolejny krok naprzód w naszej „podróży” – zapowiada opiekun naszego zespołu.

Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Początek meczu o godzinie 17:30.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin