Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Trwa przedsprzedaż biletów na ONICO. Przyjdź i zobacz w akcji MVP Mistrzostw Świata!

11.12.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Informujemy, że trwa przedsprzedaż biletów na najbliższy mecz „domowy” Pomarańczowych – z ONICO Warszawa, który odbędzie się w niedzielę 16 grudnia o godzinie 17:30.

Niedzielna konfrontacja ze stołecznym zespołem zapowiada się frapująco. Zespół dowodzony przez byłego świetnego siatkarza i byłego trenera reprezentacji Polski Stephane’a Antigę jeszcze przed sezonem był wymieniany w gronie drużyn aspirujących do walki o play off. Miniony tydzień sprawił, że ekipa ze stolicy stała się bardzo poważnym kandydatem do gry o medale. Stało się tak za sprawą ostatnich transferów, których dokonał warszawski klub. Wobec problemów finansowych Stoczni Szczecin warszawianie pozyskali MVP Mistrzostw Świata Bartosza Kurka oraz dwukrotnego mistrza Polski Nikolaya Penczeva. Przypomnijmy, że obaj zawodnicy rozwiązali kontrakty ze Stocznią i byli wolnymi graczami.

Zatem, jastrzębska publiczność raz jeszcze w tej rundzie będzie mogła oglądać w akcji najlepszego siatkarza Europy AD 2018, Kurka, a przed naszym zespołem nie lada wyzwanie, by zatrzymać tego znakomitego atakującego reprezentacji Polski.

Wejściówki można nabywać stacjonarnie w dni robocze w siedzibie Klubu w godzinach od 9:00 do 15:00 (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) oraz w internecie za pośrednictwem serwisu Abilet.pl (szczegóły -> tutaj).

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów wynoszą:

– 25,00 zł – normalny

– 15,00 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin