Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z brązowymi medalistami PlusLigi! ZAPRASZAMY!

05.11.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Informujemy, że trwa przedsprzedaż biletów na najbliższy mecz Pomarańczowych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, w którym rywalem naszej drużyny będzie ekipa brązowych medalistów PlusLigi, Trefl Gdańsk.

Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę 10 listopada o godzinie 14:45.

Największą gwiazdą w drużynie naszego najbliższego rywala jest…trener Andrea Anastasi. W przeszłości znakomity siatkarz, a obecnie wybitny szkoleniowiec. W pracy trenerskiej Włoch zdobywał medale największych imprez światowych: Igrzysk Olimpijskich, czempionatów Europy oraz świata. Opiekunem Trefla Gdańsk jest od 2014 roku. W tym czasie wywalczył z gdańskim klubem dwa razy Puchar Polski, Superpuchar Polski oraz srebro i brąz w PlusLidze.

W dowodzonej przez niego drużynie nie brakuje graczy światowego formatu. Na środku siatki rządzi Piotr Nowakowski – podwójny mistrz świata i najlepszy środkowy ostatniego mundialu. Zespół  „gdańskich lwów” tworzą też byli przedstawiciele naszego Klubu. Od tego sezonu na pozycji atakującego w Treflu występuje Maciej Muzaj, za przygotowanie fizyczne odpowiada Wojciech Bańbuła, a coraz więcej szans w pierwszym składzie dostaje były adept Akademii Talentów Patryk Niemiec.

Zapowiada się więc kolejne ciekawe widowisko w jastrzębskiej hali, którego nie można przegapić!

Wejściówki na sobotnie spotkanie można nabywać stacjonarnie w dni robocze w siedzibie Klubu w godzinach od 9:00 do 15:00 (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) oraz w internecie za pośrednictwem serwisu Abilet.pl (szczegóły -> tutaj).

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów wynoszą:

– 25,00 zł – normalny

– 15,00 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin