Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Trefl Gdańsk naszym rywalem w walce o półfinał mistrzostw Polski

11.04.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W poniedziałek poznaliśmy rywala naszej drużyny w pierwszej rundzie play off, czyli ćwierćfinale mistrzostw Polski. Po wygranej w zaległym meczu 20. kolejki PlusLigi Trefla Gdańsk z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:2, to właśnie gdańszczanie zapewnili sobie miejsce w najlepszej ósemce PlusLigi i to oni zmierzą się z naszym zespołem w walce o półfinał MP. 

Jastrzębski Węgiel zakończył sezon zasadniczy na drugim miejscu. W regularnej części sezonu lepsza o jeden punkt okazała się ZAKSA.

Pierwsze spotkanie w fazie play off zagramy już w najbliższą środę u siebie o godzinie 17:30. Sprzedaż biletów na ten mecz trwa. Drugi mecz w serii zostanie rozegrany w Ergo Arenie w najbliższą sobotę o 14:45. Zapraszamy do jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej na środowe starcie o półfinał MP!

BILETY DOSTĘPNE – TUTAJ.

O tytuł Mistrza Polski zagrają drużyny, które po zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek zajmą w tabeli miejsca od 1 do 8. Drużyny z miejsc 1-8; 2-7; 3-6; 4-5 utworzą pary meczowe, które zagrają o miejsca w półfinale do dwóch wygranych meczów ze zmianą gospodarza po każdym meczu. Gospodarzami pierwszych spotkań będą zespoły, które po fazie zasadniczej rozgrywek zajęły wyższe miejsce w tabeli.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin