Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Toyota Professional w Jaworzu koło Bielska Białej – poznaj bliżej nowe możliwości!

03.04.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Toyota Professional w Jaworzu koło Bielska Białej– poznaj bliżej nowe możliwości!

Samochody nowe, używane – w tym szeroka oferta pojazdów użytkowych Toyoty, serwis blacharski, lakierniczy, mechaniczny oraz ubezpieczenia, czyli drugi salon Toyoty na Podbeskidziu i jedyny w województwie śląskim sygnowany programem Toyota Professional. – To przede wszystkim bogata oferta zarówno zakupu, jak również kompleksowej obsługi samochodów dostawczych, skierowana do przedsiębiorców oraz osób indywidualnych – mówi Łukasz Foltyn, odpowiedzialny w Carolina Toyota Bielsko za salon zlokalizowany w Jaworzu przy ulicy Bielskiej 551 (tzw. „stara droga” Bielsko-Biała-Cieszyn).

Samochody użytkowe Toyoty – wygodnie w Jaworzu

Salon Toyota Professional zlokalizowany został w Jaworzu przy trasie łączącej w ramach drogi wojewódzkiej Bielsko-Białą i Cieszyn. Równocześnie sąsiedztwo drogi ekspresowej S1 i możliwość dojazdu m.in. poprzez węzeł Wapienica sprawia, że dotarcie do salonu jest wygodne dla klientów z całego regionu. – Lokalizacja jest już dobrze znana, wszak wcześniej w tym miejscu funkcjonowała obsługa klientów motoryzacyjnych. I również te osoby, posiadające samochody innych marek, mogą liczyć na kompleksowe usługi w ramach naszych rozwiązań. Mowa o pojazdach użytkowych oraz osobowych, jesteśmy przygotowani ze względu na dostęp do części, jak i fachową wiedzę – zapewnia Łukasz Foltyn. – Salon jest przestronny, parkingi przygotowane na dużą liczbę pojazdów, zachęcamy więc do zweryfikowanie osobiście – dodaje z uśmiechem.

Nowoczesność Carolina Toyota Bielsko, obejrzyj samochód… w swojej firmie!

Nowy salon to przede wszystkim pojazdy dostawcze – samochody z gamy PROACE, osobowe, użytkowe czy te ze specjalistycznymi zabudowami. – W ofercie mamy wiele możliwości ze względu na specyfikę danego biznesu, np. dedykowane zabudowy chłodnicze, PROACE z paką czy dostosowanie przestrzeni użytkowej według zamysłu klienta. A co najważniejsze, wszystko tworzone przez naszych specjalistów, dzięki czemu samochody nie tracą gwarancji – podkreśla kierownik działu sprzedaży flotowej. Nowością będzie również możliwość zamówienia przez przedsiębiorców wizyty w swojej siedzibie nowej Toyoty wraz ze specjalistą lub darmowe wypożyczenie do testów. – Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci chcą skupiać się na swoich codziennych działaniach, wprowadziliśmy więc rozwiązanie umożliwiające prezentację wybranego pojazdu Toyoty w siedzibie klienta. Oszczędność czasu, wygoda i wiedza naszych specjalistów. Dostępne są również darmowe, kilkudniowe testy – zaznacza Łukasz Foltyn.

Samochody nowe, używane – wiele opcji finansowania

W salonie Toyota Professional w Jaworzu skorzystać możemy z wielu propozycji użytkowych samochodów nowych oraz używanych dostępnych w programie Toyota Pewne Auto. I co warte podkreślenia – do dyspozycji klientów jest kilka rozwiązań ze względu na finansowanie zakupu. Skorzystać możemy m.in. z popularnego programu Kinto – obejmującego korzystne finansowanie oraz ubezpieczenie. – Nasz salon jest nowy, ale trzon załogi bardzo doświadczony. To pozwala nam proponować klientom ciekawe i optymalne rozwiązania – mówi Łukasz Foltyn. – Także ze względu na finansowanie zakupu – niezależnie czy mowa o samochodzie nowym czy używanym. Nie musimy mieć np. wkładu własnego, możemy wykorzystać rozwiązanie dostępne w ramach Kinto, dzięki czemu nie ograniczamy innych inwestycji w firmie. Stała niska rata, przeglądy, serwisy – wygodnie i ekonomicznie – przekonuje Marcin Ligocki, kierownik działu samochodów używanych. Ponad 20-letnie doświadczenia naszego zespołu sprawiają dodatkowo, że dobór finansowania może zostać oparty na bazie wieloletnich obserwacji działań podejmowanych przez innych przedsiębiorców.

Toyota sprzyja lokalnym biznesom, jakość dostępna dla wszystkich

Co warte podkreślenia nowy salon Toyoty w Jaworzu to miejsce przeznaczone dla osób i przedsiębiorców planujących zakup potrzebnego samochodu dostawczego do firmy, jak również posiadających już swoją flotę. – Można powiedzieć, że nasza działania są hybrydowe nie tylko ze względu na dostępne w naszej marce napędy – uśmiecha się Łukasz Foltyn. Działy sprzedaży, serwisów mechanicznego i blacharsko-lakierniczego, ubezpieczeń z rozbudowanymi ofertami – na każdym etapie liczyć możemy na wsparcie i doradztwo doświadczonej załogi. – Dbamy o to, by klient mógł skupić się na swoich codziennych obowiązkach, kompleksowo zajmując się wszystkimi zakresami potrzebnymi w ramach stałej obsługi samochodów dostawczych – związanych z ubezpieczeniami, przeglądami czy naprawami. Wdrażamy też najnowsze propozycje, jak program Toyota Relax pozwalający na zupełnie nową gwarancję dla nieco starszych samochodów. Nasza wiedza i doświadczenie, zadowolenie i spokój klientów – mówi Benedykt Adamczyk, kierownik działu serwis mechaniczny. – Chcemy wspierać lokalnych przedsiębiorców. Tych posiadających jeden samochód, ale też firmy potrzebujące kilka czy kilkadziesiąt pojazdów. Jakość Toyoty jest dostępna dla wszystkich – mówi Łukasz Foltyn.

Nowa blacharnia i lakiernia – Toyota w Jaworzu

Obiekt Toyota Professional w Jaworzu to nie tylko salon samochodów nowych i używanych, ale równocześnie nowe budynki serwisu blacharsko-lakierniczego. – Obiekt jest duży i przestronny, co pozwala nam świadczyć usługi dla wszystkich rodzajów pojazdów dostawczych, także innych marek niż Toyota – podkreśla Grzegorz Partyczny, kierownik działów części zamiennych i blacharsko-lakierniczego. Mowa więc zarówno o pojazdach mniejszych – np. z gamy PROACE City, ale też większych – jak Toyota PROACE, czy samochodach specjalnych z dedykowaną zabudową. – Podobnie, jak w przypadku innych działów, stawiamy na doświadczenie naszego personelu. Trzon załogi stanowią więc specjaliści w poszczególnych dziedzinach, co pozwala nam zaproponować wysoką jakość od pierwszego dnia pracy. Ale równocześnie stale rozwijamy się, dlatego blacharze czy lakiernicy mogą złożyć do nas podanie o pracę i być może niebawem wzmocnić nasz zespół – dodaje Grzegorz Partyczny. A jeśli interesuje Was praca w naszym zespole, to zapraszamy do kontaktu.

Toyota Professional
Jaworze, ulica Bielska 551
e-mail:
infopro@toyotabielsko.pl
tel.: 33 481-69-00

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin