Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Tłumy kibiców na pożegnaniu z brązowymi medalistami!

25.04.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Zwieńczeniem intensywnego poniedziałku z udziałem Pomarańczowych było spotkanie z kibicami w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Z dumą odnotowujemy, że na spotkanie to przybyły tłumy fanów naszej drużyny.

Ponadtysięczna publiczność po raz ostatni miała okazję zobaczyć swoich bohaterów, czyli siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Na boisku, ale już nie akcji. Brązowi medaliści PlusLigi w szampańskich nastrojach wyszli na specjalnie przygotowaną scenę na płycie hali. Prezes Klubu Adam Gorol podsumował minione rozgrywki i raz jeszcze dziękował Jastrzębskiej Spółce Węglowej, pani prezydent Jastrzębia-Zdroju, fanom, Klubowi Kibica, sztabowi i zespołowi oraz pracownikom Klubu.

Kapitan zespołu Patryk Strzeżek poderwał publikę, intonując słynne „Kto wygrał mecz?”, a fani głośno odpowiadali „Jastrzębie!”. Dziękował on za wsparcie dla drużyny, mówiąc, że zawsze kiedy grali w jastrzębskiej hali „mieli ciarki na plecach”.

Na koniec spiker raz jeszcze wyczytał cały skład Jastrzębskiego Węgla z sezonu 2016/2017, a po burzy braw, jaką zebrała medalowa ekipa, był czas dla kibiców. Ci do późnych godzin zbierali autografy od zawodników i robili sobie z nimi wspólne zdjęcia. Emocji było co nie miara. Niejeden z naszych fantastycznych graczy uronił łzy ze wzruszenia. – Coś niesamowitego! – wzruszał się Jakub Popiwczak, libero Jastrzębskiego Węgla.

I niech te słowa będą najlepszym podsumowaniem właśnie zakończonego sezonu.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin