Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Teraz trzy mecze w Jastrzębiu-Zdroju. Na początek Trefl Gdańsk

16.10.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Po dwóch spotkaniach wyjazdowych – z mistrzem Polski ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz beniaminkiem PlusLigi Aluronem Virtu Wartą Zawiercie teraz przed naszym zespołem trzy mecze przed własną publicznością.

Już w najbliższą środę Pomarańczowi podejmą w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej drużynę Trefla Gdańsk, następnie w sobotę zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów (godz. 14:45), zaś w przyszłą środę 25 października (godz. 18:00) rozegrają u siebie zaległy mecz pierwszej kolejki PlusLigi z BBTS-em Bielsko-Biała.

– Świetna sprawa! Czeka nas dziesięć wspaniałych dni we własnej hali. Mamy wielką szansę zrobić krok naprzód. Zaczęliśmy już w Zawierciu i mam nadzieję, że czekają nas kolejne ciekawe pojedynki, do tego przy pełnych trybunach „domowego” obiektu – ekscytuje się Lukas Kampa, rozgrywający Jastrzębskiego Węgla i MVP meczu w Zawierciu.

Nasz najbliższy rywal to silna ekipa z włoską gwiazdą Andreą Anastasim na ławce trenerskiej. W przerwie między sezonami w klubie z Gdańska nastąpiło prawdziwe „trzęsienie ziemi”. Ze sponsorowania drużyny wycofała się firma LOTOS. Pod znakiem zapytania stanęło dalsze funkcjonowanie klubu i start drużyny w rozgrywkach, ale ostatecznie – mimo tych perturbacji – gdańszczanie przystąpili do gry, i to zachowując zakontraktowany skład.

Przed tym sezonem do zespołu dołączyli: Piotr Nowakowski, Artur Szalpuk, Maciej Olenderek, Michał Kozłowski, Kanadyjczycy Tyler Sander i Bradley Gunter oraz Amerykanin Daniel McDonnell. Gwiazdą zespołu jest mistrz świata Mateusz Mika.

Bilety w cenie 25 złotych (normalny) i 15 złotych (ulgowy) na to spotkanie są dostępne w siedzibie Klubu w godzinach od 9 do 16 (Al. Jana Pawła II 6, I piętro) oraz w internecie w serwisie Abilet.pl -> https://abilet.pl/sala/jastrzebski-wegiel-vs-trefl-gdansk-4026. W dniu meczu wejściówki będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Początek środowego meczu o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin