Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Teraz pięć dni wolnego, po Nowym Roku dwa sparingi z ZAKSĄ, potem liga i PP

31.12.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Po sobotnim meczu z Cerradem Czarnymi Radom nasi siatkarze rozjechali się do swoich rodzinnych domów i do zajęć w Klubie wrócą po Nowym Roku.

Zespół dostał od trenera Roberto Santilliego pięć dni wolnego. Pomarańczowi ponownie spotkają się na treningu 4 stycznia po południu. Dzień później rozegrają w Niemodlinie sparing z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (VI Memoriał Leszka Opałacza, Hala OSiR, godzina 12:00).

10 stycznia obie drużyny spotkają się ze sobą raz jeszcze – tym razem w hali Arena Gliwice. Dla Pomarańczowych będzie to dobre „przetarcie” przed meczem 15. kolejki PlusLigi z drużyną Aluronu Virtu Warty Zawiercie (Jastrzębie-Zdrój, 14 stycznia, godz. 17:30), zaś kędzierzynianom test ten ma umożliwić zapoznanie się z gliwickim obiektem przed starciem w Lidze Mistrzów z Cucine Lube Civitanova (15 stycznia).

12 stycznia o godzinie 16:00 również w jastrzębskiej HWS nasi siatkarze wezmą udział w Legendarnym Kosmicznym Meczu w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

8 stycznia w wyniku losowania poznamy również rywala w ¼ finału Pucharu Polski. Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 23 stycznia. Jeśli w rundzie tej trafimy na przeciwnika z PlusLigi (Aluron Virtu Warta Zawiercie bądź PGE Skra Bełchatów), to będziemy gospodarzem tego spotkania. Jeśli natomiast los przydzieli nam przeciwnika z I ligi (Stal Nysa/Lechia Tomaszów Mazowiecki/Ślepsk Suwałki/BBTS Bielsko-Biała), wówczas czeka nas wyjazd. Turniej finałowy Pucharu Polski z udziałem czterech najlepszych drużyn odbędzie się we Wrocławiu w dniach 26-27 stycznia.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin