Świąteczna oferta karnetowa. Zrób prezent swoim bliskim!

Opublikowany przez 6 grudnia, 2016 12:10

Rozmiar czcionki : A- A A+

Informujemy, że od 6 grudnia mamy dla Was karnety w nowej świątecznej ofercie. W promocji ceny karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2016/2017 kształtują się następująco:

– Karnet Srebrny – 120 złotych zamiast wcześniejszych 180 złotych

– Karnet Złoty – 160 złotych zamiast wcześniejszych 220 złotych

– Karnet Premium – 190 złotych zamiast wcześniejszych 280 złotych

Promocyjny karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, jakie pozostały do rozegrania w rundzie zasadniczej i fazie play off w PlusLidze, jak i mecze w Pucharze Polski.

Karnety można kupować stacjonarnie w siedzibie Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00, w sieci salonów Empik oraz STS w godzinach otwarcia tych punktów oraz w internecie w serwisie www.kupbilet.pl.

Jeśli więc brakuje Wam pomysłu na świąteczny prezent, to skorzystajcie z oferty Jastrzębskiego Węgla. Kupcie karnet na resztę sezonu i delektujcie się siatkarskimi ucztami w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6.

Jastrzębski Węgiel niezmienne dostarcza wielkich sportowych emocji, a mecze „domowe” Pomarańczowych obfitują w liczne atrakcje. Warto być z naszymi siatkarzami!