Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Startuje przedsprzedaż biletów na Ligę Mistrzów

18.01.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Jastrzębski Węgiel informuje, że 19 stycznia o godzinie 9:00 rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na mecz 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Spotkanie z mistrzem Belgii Knack Roeselare odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18:00 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Uwaga: na Ligę Mistrzów nie obowiązują preferencje dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020. Zatem osoby te nie są uprawnione do pierwokupu biletów, ani do zakupu biletu po preferencyjnej cenie. Preferencyjne ceny dla posiadaczy karnetów obowiązują wyłącznie na fazę zasadniczą sezonu 2021/2022 w PlusLidze.

Przedsprzedaż biletów na mecze Jastrzębskiego Węgla odbywa się w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/).

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie także stacjonarnie, w kasach hali. Kasy zostaną otwarte na dwie godziny przed danym meczem, czyli w przypadku meczu Ligi Mistrzów – o godzinie 16:00.

Jednocześnie wyraźnie podkreślamy, że liczba miejsc w hali jest ograniczona ze względu na obostrzenia pandemiczne, więc radzimy nie zostawiać decyzji o zakupie wejściówek na mecze Jastrzębskiego Węgla na ostatni moment.

Ceny biletów na Ligę Mistrzów prezentują się następująco:

– 30 zł – normalny

– 20 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4 (po pobraniu wejściówki w kasie).

Jednocześnie nadmieniamy, że w przypadku zwiększenia obostrzeń w kraju w związku z pandemią COVID-19 Jastrzębski Węgiel będzie zobligowany do zastosowania się do obowiązujących w danym momencie wytycznych rządowych, co może skutkować odstępstwem od aktualnych ustaleń.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin