Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Spotkanie wigilijne Jastrzębskiego Węgla [FOTO]

21.12.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W czwartek w Jastrzębskim Węglu odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne.

Udział w nim wzięli: prezes, prokurenci zarządu oraz członkowie rady nadzorczej naszego Klubu, przedstawiciel zarządu partnera strategicznego Klubu – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., dyrektorzy kopalni Borynia-Zofiówka-Jastrzębie wchodzących w skład JSW, sztab szkoleniowy oraz pierwszy zespół Jastrzębskiego Węgla, trenerzy i adepci Akademii Talentów, pracownicy administracji Klubu, reprezentanci Klubu Kibica Siatkówki Jastrzębie, a także osoby na co dzień współpracujące z klubem.

GALERIA ZDJĘĆ (FOT. ARKADIUSZ KOGUT).

Po powitaniu wszystkich zgromadzonych prezes zarządu Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol zwrócił uwagę na szczególne okoliczności towarzyszące czwartkowemu spotkaniu. Po pierwsze – nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, jak również powitanie nowego szkoleniowca Klubu, Roberto Santilliego.

Następnie Adam Gorol przeszedł do składania świątecznych życzeń. – To dobry czas, by złożyć sobie życzenia i podziękować sobie za to, co dla siebie na co dzień robimy – powiedział szef zarządu naszego klubu.

Szczególne podziękowania sternik JW skierował do partnera strategicznego Klubu – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., a ściślej na ręce Artura Wojtkowa, zastępcy prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej. – Mówię o Spółce, ale mam na myśli ludzi z zarządu JSW, Pana prezesa Artura Wojtkowa oraz pozostałych członków zarządu. Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy spełniać naszych marzeń i realizować celów sportowych – podkreślał prezes Gorol. – To dzięki Wam możemy budować wielką markę Jastrzębskiego Węgla i mierzyć w najwyższe cele – dodał prezes.

W dalszej kolejności prezes naszego Klubu podziękował:

– radzie nadzorczej Klubu za codzienną pracę;

– prokurentom zarządu i administracji Klubu;

– nowemu szkoleniowcowi za to, że ponownie podjął się pracy w JW w trudnej sytuacji;

– Klubowi Kibica za doping na wysokim poziomie;

– trenerom Akademii Talentów za dobrą pracę z młodzieżą oraz ich podopiecznym za godne reprezentowanie barw Jastrzębskiego Węgla;

– wreszcie pierwszej drużynie i sztabowi za emocje, których dostarczają, za zaangażowanie i miejsce w ligowej tabeli.  Jednocześnie życzył zawodnikom zdrowia, zaś trenerowi Santilliemu udanego debiutu w sobotę z GKS Katowice.

Prezes Artur Wojtków mówił, że w jego pamięci mocno zapisał się pierwszy pobyt trenera Santilliego w JW, ten sprzed 10 lat. Członek zarządu JSW wymienił poprzednie wspaniałe osiągnięcia włoskiego szkoleniowca w naszym Klubie, a więc: srebrny i brązowy medal Plusligi, srebrny medal Pucharu Challenge w Izmirze oraz jedyny w historii Klubu Puchar Polski wywalczony w Bydgoszczy. – Z takimi ludźmi jak Roberto warto wchodzić w ważne  „projekty” – akcentował prezes Wojtków.

– Słowa: „Witamy w domu” są prawdziwe. Jestem wyrazicielem zadowolenia całego zarządu JSW z przybycia Roberto do Jastrzębskiego Węgla – zaznaczył przedstawiciel zarządu naszego partnera strategicznego.

Prezes Wojtków poinformował zgromadzonych, że zarząd JSW przyjął budżet finansowania sportu na przyszły rok i nasz Klub będzie sponsorowany w 2019 roku na takim samym poziomie, jak w latach poprzednich.

– Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności, osiągnięcia celów sportowych i udanego 2019 roku – powiedział  na koniec Artur Wojtków.

Trener Roberto Santilli przyznał, że „jest zszokowany tak ciepłym przyjęciem”. Dziękował zarządowi Klubu, sponsorom, a także swojej drużynie za to, jak został przez nią przyjęty. Na koniec powiedział po polsku: „Razem jest lepiej”.

Kapitan pierwszego zespołu Grzegorz Kosok podziękował zarządowi za organizację spotkania, sponsorom za wsparcie i życzył wszystkim spokojnych świąt.

Natomiast Waldemar Stachura, dyrektor kopalni Borynia-Zofiówka-Jastrzębie wyraził zadowolenie z faktu, że już po raz trzeci gości Jastrzębski Węgiel w murach zakładu, któremu szefuje i jednocześnie wyraził nadzieję, że tradycja ta będzie kontynuowana.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin