Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Skład Jastrzębskiego Węgla na Letnią Ligę na piasku

10.08.2022 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W dniach 11-14 sierpnia nasza drużyna weźmie udział w III edycji Letniej Grand Prix PLS na piasku. Transmisje z meczów – na sportowych antenach Polsatu.

Skład Jastrzębskiego Węgla na PreZero Grand Prix PLS jest następujący: Jan Hadrava, Kamil Dębski, Jakub Macyra, Rafał Szymura (kapitan), Eemi Tervaportti, Maksymilian Granieczny. Trenerzy: Leszek Dejewski i Bartosz Celadyn.

Zawodnicy, którzy nie jadą na Ligę Letnią będą trenować w Jastrzębiu-Zdroju pod okiem trenera Henrique Furtado, asystenta Marcelo Mendeza.

Na starcie rozgrywek nasz zespół zmierzy się ze Stalą Nysa (11.08, godz. 17:45). Drugiego dnia naszą drużynę czeka starcie z którąś z ekip z pary: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Barkom Każany Lwów. W zawodach obowiązuje tzw. brazylijski system grania, którego podstawową zasadą jest odpadnięcie zespołu z turnieju dopiero po drugiej porażce.

Zawody zostaną rozegrane w Kompleksie Sportowym Wandy Kraków. Wstęp na turnieje i do strefy kibica w Krakowie będzie bezpłatny. Transmisje z meczów będą dostępne na sportowych antenach Polsatu.

W czwartek rozpoczynamy zmagania na plaży. Mam nadzieję, że widzimy się z Wami w Krakowie. Trzymajcie za nas kciuki! – apeluje do kibiców Jan Hadrava, czeski atakujący Jastrzębskiego Węgla.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin