Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Siatkarze w górach. Jastrzębski Węgiel na wydarzeniu swojego partnera motoryzacyjnego

27.01.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

W czwartek 26 stycznia atakujący Jan Hadrava i przyjmujący Tomasz Fornal gościli na wydarzeniu partnera motoryzacyjnego naszego Klubu – Caroliny Toyoty Bielsko. Siatkarze mieli okazję odwiedzić Szczyrk, który zachwycał zimową aurą, a na miejscu spotkali się z kibicami Jastrzębskiego Węgla, którzy mogli tam „ustrzelić” nagrody przygotowane przez Carolinę Toyotę Bielsko i nasz Klub. 

Zespół Toyoty zorganizował na wydarzeniu „strzelnicę”. Nasi siatkarze i wszyscy chętni uczestnicy mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z karabinu laserowego do celu. Zadaniem było trafić pięć razy do celu przy siedmiu próbach. Wyzwanie to bardzo spodobało się naszym zawodnikom. Zarówno Jan Hadrava, który niejednokrotnie odwiedzał już strzelnicę i interesuje się tematami okołomilitarnymi, jak i Tomasz Fornal, który pasjonuje się grami komputerowymi, nie potrzebowali dodatkowej zachęty do podjęcia rękawicy w tej rywalizacji. Co więcej, prawie wcale nie pudłowali, nawet przy większej odległości do celu. Tak więc ich skuteczność na strzelnicy jest równie wysoka, co ta na boisku.

GALERIA ZDJĘĆ (FOT. ARKADIUSZ MODLIŃSKI).

Po kilku chwilach spędzonych z kibicami Jastrzębskiego Węgla na robieniu wspólnych zdjęć, rozdawaniu autografów i krótkiej rozmowie, zawodnicy mieli okazję zapoznać się z prezentowanym na miejscu najnowszym modelem Toyoty RAV 4. Jako fani motoryzacji, siatkarze wymienili opinie na temat samochodu:

– Jak byłaby możliwość w przyszłym sezonie pozyskać dla Klubu model RAV 4 od Toyoty, to byłoby super – zażartował Tomasz Fornal, a następnie dodał: Auto jest duże, przestronne i komfortowe, można nim jeździć z największą przyjemnością.

– Miałem możliwość korzystać z tego samochodu podczas okresu przygotowawczego przed tym sezonem i jeździło się nim świetnie. To było plug-in hybrid, także korzystałem z normalnego paliwa, ale też z akumulatora, który umożliwiał przejechanie jakichś 90 km, więc akurat idealnie na dojazd do hali na treningi – powiedział z kolei Jan Hadrava, mówiąc z własnego doświadczenia.

@jastrzebskiwegiel ❄🗻Siatkarze w górach. Jastrzębski Węgiel na wydarzeniu partnera motoryzacyjnego – firmy Carolina Toyota Bielsko. 🚗🎯 #carolinatoyotabielsko #toyota #fornal #szczyrk #siatkowka #zima ♬ Snow Company – DJ BAI

Pod koniec wydarzenia zawodnicy mieli możliwość skorzystać z kolei linowej w ośrodku narciarskim Skrzyczne i wyjechać na wysokość stacji pośredniej Jaworzyny. Tam podziwiać mogli zimowy krajobraz górski.

– Ostatni raz, kiedy miałem możliwość być w górach w czasie zimy, miał miejsce chyba 10 lat temu. Przypomniały mi się lata, kiedy mogłem jeszcze jeździć na nartach, bo nie grałem profesjonalnie w siatkówkę. Dobrze wiedzieć, że niedaleko Jastrzębia, w którym nie ma już śniegu, jakieś 60 kilometrów dalej jest bardzo zimno i leży bardzo dużo śniegu. To było fajne doświadczenie. Fajnie było pojechać na górę wyciągiem i zobaczyć okolicę, mogliśmy podziwiać zimowe widoki – skomentował Hadrava.

Zapoznaj się z ofertą naszego
Partnera Mozoryzacyjnego Caroliny Toyoty Bielsko

– Ładne widoki, byliśmy u góry, wjechaliśmy na Jaworzynę. Wyżej niestety nie wjechaliśmy, bo była spora kolejka, ale w miejscu, na które wjechaliśmy, było bardzo ładnie i widoki były piękne. Las, góry i ośnieżone drzewa w tym okresie bardzo cieszą oko – podsumował Fornal.

Dziękujemy naszemu partnerowi motoryzacyjnemu Carolinie Toyocie Bielsko za zaproszenie i wspólnie spędzony czas oraz za dotychczasową współpracę.

RELACJA: Marta Pawletko.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin