Siatkarski rok kończymy wyjazdowym meczem w Gdańsku

20.12.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Przed naszym zespołem ostatni mecz w 2019 roku, który rozegramy w ramach 11. kolejki PlusLigi na wyjeździe z Treflem Gdańsk.

Niedzielne starcie w gdańskiej Ergo Arenie będzie szesnastym meczem Pomarańczowych licząc wszystkie spotkania rozegrane w PlusLidze oraz Lidze Mistrzów w sezonie 2019/2020. Nasz zespół jest w świetnej formie – wygrał ostatnich dziewięć spotkań z rzędu. – Na koniec został nam najdłuższy wyjazd. Będzie to nasz ostatni mecz przed przerwą, damy z siebie wszystko, włożymy całe serce, by zakończyć tę część sezonu dziesiątym zwycięstwem z rzędu i trzema punktami – mówi Dawid Konarski, atakujący JW.

Dla niego oraz innych reprezentantów kraju będzie to czas na regenerację, natomiast zawodnicy zagraniczni udadzą się w większości na turnieje kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich. W turnieju w Berlinie wezmą udział: Lukas Kampa, Christian Fromm, Julien Lyneel oraz trener Slobodan Kovać, zaś w turnieju strefy NORCECA: Graham Vigrass oraz Arturo Iglesias.

Najbliższy mecz w 2020 roku Pomarańczowi zagrają dopiero 15 stycznia. Na ten dzień zaplanowano spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski.

Wracając do niedzielnej konfrontacji, naszą drużynę czeka trudny pojedynek. Trefl pod wodzą Michała Winiarskiego spisuje się bardzo dobrze, zajmując obecnie 5. miejsce w lidze. Wysoką formę prezentuje zwłaszcza dwójka skrzydłowych Trefla: Bartosz Filipiak oraz Paweł Halaba.

Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Początek meczu o godzinie 14:45.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin