Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Selekcjoner reprezentacji Polski oglądał „na żywo” mecz Pomarańczowych z Treflem

11.11.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Podczas sobotniego spotkania ligowego z Treflem Gdańsk gościliśmy w jastrzębskiej hali selekcjonera reprezentacji Polski, Vitala Heynena.

Trener, który w tym roku doprowadził biało-czerwonych do tytułu mistrzów świata, jak sam to określił „wpadł z wizytą, by odwiedzić swoich przyjaciół”. W tym gronie wymienił m.in. reprezentantów Niemiec grających w barwach naszego Klubu: Lukasa Kampę oraz Christiana Fromma, których jako szkoleniowiec kadry prowadził w latach 2012-2016 i z którymi wywalczył brąz Mistrzostw Świata podczas mundialu w Polsce w 2014 roku. Dobre relacje łączą go także z naszym drugim rozgrywającym Nikodemem Wolańskim, z którym współpracował przed kilkoma laty w Transferze Bydgoszcz.

Trener złotych medalistów mundialu został bardzo ciepło przyjęty w Jastrzębiu-Zdroju. Z rąk prezesa naszego Klubu Adama Gorola otrzymał upominek oraz list gratulacyjny. Jastrzębska publiczność powitała go burzą oklasków.

– Polscy kibice są najlepsi na świecie! – podkreślał Vital Heynen, który po meczu porozmawiał także z naszym klubowym złotym medalistą z Turynu, Dawidem Konarskim. Nasz atakujący zaprezentował się selekcjonerowi z jak najlepszej strony. Zdobył w meczu 17 punktów i został wybrany MVP sobotniego spotkania.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin