Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Ruszyła sprzedaż biletów na siatkarski hit ze Stocznią Szczecin!

15.10.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Informujemy, że dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz tego sezonu, który zostanie rozegrany w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Tak się składa, że będzie to starcie z gwiazdorsko obsadzoną ekipą Stoczni Szczecin. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 października o godzinie 14:45.

Nasz najbliższy rywal – wedle opinii ekspertów – ma stanowić nową siłę w polskiej siatkówce. Mocarstwowe plany szczecinian potwierdzają dokonane w przerwie letniej transfery do klubu.

W składzie zespołu z Pomorza są takie gwiazdy, jak: mistrz świata i MVP ostatnich Mistrzostw Świata Bartosz Kurek, były rozgrywający reprezentacji Polski Łukasz Żygadło, znakomity bułgarski przyjmujący i wielokrotny triumfator Ligi Mistrzów z włoskim klubem z Trentino Matej Kazijski, były zawodnik JW i Trentino Belg Simon Van De Voorde, a także liczni reprezentanci swoich krajów – Kanadyjczyk Nicholas Hoag, Bułgar Nikolay Penczev, Czech Lukas Tichacek czy Francuz Nicolas Rossard. W klubie ze Szczecina zatrudniono również siatkarską sławę trenerską w osobie Radostina Stojczewa (trzy razy wygrał LM z Itas Diatec Trentino, czterokrotnie zwyciężał z tym klubem w Klubowych MŚ), który pełni jednak rolę nie szkoleniowca, a dyrektora sportowego. Trenerem Stoczni jest asystent Vitala Heynena z kadry Polski, Michał Mieszko Gogol.

Wejściówki można nabywać stacjonarnie w dni robocze w siedzibie Klubu w godzinach od 10:00 do 15:00 (Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) oraz w internecie za pośrednictwem serwisu Abilet.pl (szczegóły -> https://abilet.pl/sala/jastrzebski-wegiel-vs-kps-stocznia-szczecin-4947).

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów wynoszą:

– 25,00 zł – normalny

– 15,00 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin