Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

07.01.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Informujemy, że dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na najbliższy mecz „domowy” Pomarańczowych – z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie, który odbędzie się w poniedziałek 14 stycznia o godzinie 17:30.

Klub z Zawiercia dołączył do siatkarskiej elity w zeszłym sezonie i już jako beniaminek PlusLigi spisał się w rozgrywkach dobrze, zajmując na koniec sezonu 9. miejsce. Przed aktualnym sezonem do zagłębiowskiej drużyny dołączyło kilku doświadczonych graczy, a wśród nich siatkarze z jastrzębską przeszłością: rozgrywający Michal Masny, środkowy Bartosz Gawryszewski czy atakujący Mateusz Malinowski. Z ławki trenerskiej zespołem tym dowodzi dobrze znany jastrzębskim kibicom australijski szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, Mark Lebedew. W jego zespole formą imponuje para skrzydłowych: Marcin Waliński – Kamil Semeniuk.

Słowem: ciekawy rywal, a więc zapowiada się kolejna interesująca konfrontacja w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, której nie można przegapić.

Wejściówki można nabywać stacjonarnie w dni robocze w siedzibie Klubu w godzinach od 9:00 do 15:00 (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) oraz w internecie za pośrednictwem serwisu Abilet.pl (szczegóły -> tutaj).

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów wynoszą:

– 25,00 zł – normalny

– 15,00 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin