Ruszyła przedsprzedaż biletów na hit z mistrzem Polski!

Opublikowany przez 29 października, 2018 10:32

Rozmiar czcionki : A- A A+

Informujemy, że dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na najbliższy mecz Pomarańczowych w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, z mistrzem Polski PGE Skrą Bełchatów.

Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę 3 listopada o godzinie 14:45.

Naszego najbliższego rywala nie trzeba szerzej przedstawiać fanom siatkówki. To dziewięciokrotny, w tym aktualni mistrzowie kraju, wielokrotni zdobywcy Pucharu Polski, Superpucharu Polski, medaliści Ligi Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostw Świata.

W drużynie dowodzonej przez trenera Roberto Piazzę (były szkoleniowiec JW) jest trzech aktualnych mistrzów świata: Grzegorz Łomacz, Jakub Kochanowski oraz Artur Szalpuk, jak również dwóch zwycięzców z mundialu z 2014 roku – Mariusz Wlazły i Karol Kłos. Gwiazdorską obsadę w drużynie z Bełchatowa uzupełnia reprezentant Iranu Milad Ebadipour. Słowem: przeciwnicy z najwyższej siatkarskiej „półki”. A to zwiastuje wielkie siatkarskie emocje.

Wejściówki na sobotnie spotkanie można nabywać stacjonarnie w dni robocze w siedzibie Klubu w godzinach od 9:00 do 15:00 (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) oraz w internecie za pośrednictwem serwisu Abilet.pl (szczegóły -> tutaj).

W dniu meczu bilety będą dostępne w kasie Hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny biletów wynoszą:

– 25,00 zł – normalny

– 15,00 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 5,00 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 5,00 zł – opiekun.

Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

ZAPRASZAMY!