Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Rezerwacja miejsc na prezentację w późniejszym terminie!

06.08.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Informujemy, że zmianie uległ termin rezerwacji miejsc na prezentację Jastrzębskiego Węgla i mecz otwarcia sezonu. Podyktowane jest to dzisiejszym projektem rozporządzenia Rady Ministrów wprowadzającym regionalne obostrzenia w wybranych powiatach, które ma obowiązywać od soboty 8 sierpnia.

Wstępnie podawaliśmy do wiadomości, że pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na prezentację będą mieli posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020. I pod tym względem nic się nie zmienia. Natomiast zmianie ulega termin rezerwacji miejsc. Pierwotnie miała się ona odbyć w internecie po wpisaniu kodu pierwokupu zamieszczonego na rewersie karnetu z sezonu 2019/2020 w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/) w dniach od 7 do 9 sierpnia, ale termin ten zostaje przesunięty w czasie. Na kiedy? O tym poinformujemy Państwa najszybciej, jak będzie to możliwe.

Przełożeniu ulega również termin rezerwacji w internecie ewentualnych wolnych miejsc w hali, które nie zostaną zajęte przez posiadaczy zeszłorocznych karnetów. W tym przypadku także będziemy informować Państwa na bieżąco o nowych terminach.

Dzisiaj Minister Zdrowia poinformował o wprowadzanych obostrzeniach regionalnych w związku ze wzrostem liczby zakażeń w tych regionach. Projekt rozporządzenia w tym zakresie dzisiaj ma trafić do konsultacji publicznych, natomiast przepisy mają obowiązywać od soboty 8 sierpnia.

Z naszego punktu widzenia – wedle nowych wytycznych rządu – zmianie ulega również liczba osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu, jakim jest prezentacja Jastrzębskiego Węgla i mecz otwarcia nowego sezonu.

Pierwotnie, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 24 lipca 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Jastrzębski Węgiel jako organizator imprezy mógł udostępnić 50 procent miejsc przewidzianych dla publiczności. To oznaczało, że w wydarzeniu mogło uczestniczyć maksymalnie 1500 widzów. Aktualnie, po zmianach będzie to tylko 25 procent widowni.

Prezentacja i mecz otwarcia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się z: obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczką, zajmowania miejsc na widowni zgodnie z tzw. szachownicą, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między uczestnikami.

Na ten moment termin prezentacji i meczu otwarcia zaplanowany na 14 sierpnia na godzinę 17:00 pozostaje niezagrożony. W zależności od dalszych wytycznych Rady Ministrów będziemy informować Państwa na bieżąco w powyższej sprawie.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin