Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Puchar Świata w Jastrzębiu-Zdroju! Przyjdźcie, zróbcie sobie zdjęcie i wesprzyjcie szczytny cel

31.01.2019 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W najbliższą niedzielę podczas meczu z MKS Będzin będzie prowadzona zbiórka na rzecz chorego wnuka naszego byłego trenera Wiktora Kreboka. Gorąco apelujemy o wsparcie tej akcji!

Wnuk Wiktora Kreboka Bruno przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Już w trakcie ciąży zaczęły pojawiać się niepokojące symptomy, aby finalnie usłyszeć diagnozę o wrodzonej lewostronnej hemimelii strzałkowej (brak kości strzałkowej) i podejrzeniu amelii strzałkowej w prawej nodze (wykształcona część kości) oraz przodowygięciu obu piszczeli. Kości piszczelowe są skrócone, a gdy będzie nastolatkiem, będą prawdopodobnie o 8 cm krótsze niż być powinny!

Jedynym rozwiązaniem jest skomplikowana operacja połączona ze żmudną rehabilitacją. Gra jest warta świeczki, ponieważ może dać Brunowi normalne życie i zdrowe nogi. Operacja i leczenie odbędą się w Stanach Zjednoczonych i są niezwykle kosztowne. Dlatego każda pomoc jest ważna.

Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć akcję na rzecz chłopca, to pojawia się taka szansa. Otóż, podczas najbliższego meczu naszej drużyny z MKS Będzin (niedziela, 3 lutego, godzina 17:30), w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej (hol wejścia głównego) Fundacja Piątka będzie prowadzić zbiórkę na rzecz Bruna.

Po przekroczeniu bramek w miejscu gdzie ochrona sprawdza bilety, zostanie wystawiony Puchar za Mistrzostwo Świata wywalczony w 2018 roku przez siatkarską reprezentację Polski! Każdy zainteresowany kibic będzie miał możliwości zrobienia sobie zdjęcia z Pucharem po uprzednim wrzuceniu do puszki datku na rzecz Bruna. Akcja rozpocznie się o godzinie 16:30 i potrwa do zakończenia drugiego seta.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w zbiórce. Do zobaczenia w niedzielę!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin